22.11.2019 10:19

Marilyn Manson opublikował cover "The End" zespołu The Doors

W sieci pojawił się nowy utwór Marilyna Mansona. Tym razem artysta wziął na warsztat "The End" wykonywane oryginalnie przez The Doors. Posłuchajcie jego wersji.

Marilyn Manson
foto: Invision/Invision/East News

Manson bardzo lubi coverować innych znanych artystów. W końcu "Sweet Dreams", czy "Tainted Love" są jednymi z jego największych przebojów, a obydwa są coverami. Kilka tygodni temu legendarny wokalista opublikował swoją wersję "God's Gonna Cut You Down" (najbardziej znaną wersję folkowego utworu przygotował Johnny Cash), a teraz wziął na warsztat "The End", wykonywane oryginalnie przez The Doors.

Marilyn Manson opublikował cover The Doors

Utwór trwa ponad 8 minut i hipnotyzuje swoim wolnym tempem oraz niepokojącymi ambientowymi dźwiękami i szeptano-mówionym wokalem Marilyna Mansona. Posłuchajcie przerażającego "The End":

Marilyn Manson
Marilyn Manson
Przeczytaj także Marilyn Manson gwiazdą hip-hopowego festiwalu. Tłum przyjął go jak swojego [WIDEO]

Warto zaznaczyć, że widoczny na końcu klipu obraz został przygotowany przez samego Mansona, który jest zapalonym malarzem - artysta doczekał się nawet kilku wystaw w Los Angeles. Sam utwór został natomiast przygotowany na potrzeby serialu "The Stand" od CBS, który jest adaptacją dzieła Stephena Kinga o tym samym tytule. Manson ma się pojawić gościnnie w jednej z ról. 

Wokalistę zobaczymy też w serialu "Nowy papież", a także w 3. sezonie "American Gods". Warto dodać, że Manson pracuje również nad nowym albumem, więc 2020 rok będzie w pewien sposób kolejnym artystycznym renesansem dla wokalisty, któremu kilkukrotnie przepowiadano już koniec kariery. 

Tagi: Rock News Marilyn Manson The Doors