Marilyn Manson opublikował cover "The End" zespołu The Doors
22.11.2019 10:19
Marilyn Manson opublikował cover "The End" zespołu The Doors Fot. Invision/Invision/East News

W sieci pojawił się nowy utwór Marilyna Mansona. Tym razem artysta wziął na warsztat "The End" wykonywane oryginalnie przez The Doors. Posłuchajcie jego wersji.

Manson bardzo lubi coverować innych znanych artystów. W końcu "Sweet Dreams", czy "Tainted Love" są jednymi z jego największych przebojów, a obydwa są coverami. Kilka tygodni temu legendarny wokalista opublikował swoją wersję "God's Gonna Cut You Down" (najbardziej znaną wersję folkowego utworu przygotował Johnny Cash), a teraz wziął na warsztat "The End", wykonywane oryginalnie przez The Doors.

Marilyn Manson opublikował cover The Doors

Utwór trwa ponad 8 minut i hipnotyzuje swoim wolnym tempem oraz niepokojącymi ambientowymi dźwiękami i szeptano-mówionym wokalem Marilyna Mansona. Posłuchajcie przerażającego "The End":

Przeczytaj także

Warto zaznaczyć, że widoczny na końcu klipu obraz został przygotowany przez samego Mansona, który jest zapalonym malarzem - artysta doczekał się nawet kilku wystaw w Los Angeles. Sam utwór został natomiast przygotowany na potrzeby serialu "The Stand" od CBS, który jest adaptacją dzieła Stephena Kinga o tym samym tytule. Manson ma się pojawić gościnnie w jednej z ról. 

Wokalistę zobaczymy też w serialu "Nowy papież", a także w 3. sezonie "American Gods". Warto dodać, że Manson pracuje również nad nowym albumem, więc 2020 rok będzie w pewien sposób kolejnym artystycznym renesansem dla wokalisty, któremu kilkukrotnie przepowiadano już koniec kariery. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.