Marilyn Manson opublikował cover utworu „Cry Little Sister” ze słynnego horroru

Maciej Koprowicz
15.06.2018 14:55
Marilyn Manson opublikował cover utworu „Cry Little Sister” ze słynnego horroru Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Kawałek gości od jakiegoś czasu na koncertowej setliście Mansona, ale dopiero teraz poznaliśmy jego studyjną wersję w wykonaniu wokalisty. Pojawi się na ścieżce dźwiękowej filmu „The New Mutants”.

Utwór „Cry Little Sister” Gerarda McMahona wykorzystany został w 1987 roku na soundtracku kultowego horroru Joela Schumachera „The Lost Boys” (polski tytuł: „Straceni chłopcy”) o gangu młodych wampirów. Marilyn Manson, jako fan gatunku doskonale znał ten utwór, będący wiodącym motywem muzycznym filmu.

Po ponad 30 latach Brian Warner powrócił do słynnej kompozycji, nagrywając jej własną wersję. Od jakiegoś czasu wykonuje ją na koncertach – zagrał ją również podczas koncertu Marilyn Manson 13 czerwca 2018 na Torwarze w Warszawie, na sam koniec występu. Teraz ujawnił studyjną wersję, długo oczekiwaną przez fanów. Posłuchajcie sami:

„The New Mutants”

Warto dodać, że „Cry Little Sister” w wersji Mansona znajdzie się na ścieżce dźwiękowej nowego filmu z uniwersum X-Men, czyli „The New Mutants”, którego premiera przewidziana jest na 2019. Ma być to pierwszy horror osadzony w świecie X-Men, a więc mroczny utwór wydaje się pasować do niego idealnie.

Ewakuacja na koncercie Marilyna Mansona

Prawdziwe chwile grozy przeżyli fani Mansona podczas jego niedawnego koncertu w Warszawie. W trakcie show zarządzono ewakuację publiczności na Torwarze. Prawdopodobnie jej powodem było nadmierne zadymienie hali.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.