Marilyn Manson pozwany przez kolejną kobietę. Oskarża go o gwałt i znęcanie się

01.06.2021 15:14
Marilyn Manson Fot. action press/Reporter/East News

Kolejna, była partnerka oskarżyła Mansona o gwałt i znęcanie się. Kobieta chce pozostać anonimowa, bo boi się o swoje życie.

Co rusz pojawiają się kolejne zarzuty skierowane w stronę Marilyna Mansona dotyczące psychicznego i fizycznego znęcania się. Do jego rzekomych ofiar należą gwiazda "Gry o Tron" czy gwiazda Ashley Morgan Smithline. Okazuje się jednak, że to nie koniec, bowiem kolejna kobieta oskarżyła go o gwałt i zgłosiła sprawę do sądu.

Polecamy

Marilyn Manson pozwany przez kolejną kobietę. Oskarżenia są bardzo poważne 

Portal TMZ dotarł do pozwu złożonego przez kobietę ukrywającą swoją tożsamość pod pseudonimem "Jane Doe". Kobieta boi się podać swoje prawdziwe nazwisko. Poznała ona Marilyna Mansona w 2011 roku i podczas jednej z randek muzyk pokazał jej film "Groupie",  w którym Manson wykorzystywał jedną z fanek po koncercie w Hollywood Bowl w 1996 roku. Przywiązał ją do krzesła, kazał pić swój mocz i groził bronią. Jane Doe twierdzi, że gdy spotkała się z Mansonem, by oddać mu klucze do jego domu, muzyk ją zgwałcił i potem groził, że ją zabije., jeżeli zgłosi się na policję.

Kobieta chce otrzymać odszkodowanie oraz domaga się publicznego oświadczenia wokalisty, że złamał prawo. Jak podaje TMZ, bliska osoba z otoczenia Mansona twierdzi, że film "Groupie" był wyreżyserowany na potrzeby projektu, ale nigdy nie został wyświetlony. Marilyn Manson już jakiś czas temu odrzucił wszystkie zarzuty wielu kobiet, które oskarżają go o znęcanie się.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.