05.02.2020 11:14

Marilyn Manson prosi o pomoc dla swojego basisty, który uległ wypadkowi

Amerykański basista Juan Alderete, który współpracował między innymi z Mansonem i The Mars Volta uległ wypadkowi i potrzebuje pomocy.

Marilyn Manson
foto: Rex Features/East News

Pod koniec stycznia 2020 roku w sieci pojawiła się informacja o wypadku Juana Alderte. Basista jest znany ze współpracy z Marilynem Mansonem czy The Mars Volta. Wiadomość przekazała żona artysty, która wyjaśniła, że Alderte doznał uszkodzenia mózgu.

Marilyn Manson prosi o pomoc dla swojego basisty

Niestety w wyniku wypadku rowerowego i mocnego uderzenia w głowę, Juan zapadł w śpiączkę. Lekarze twierdzą, że w przypadku basisty można jedynie czekać na rozwój wypadków. Jednak opieka medyczna i nadzór specjalistów to spory wydatek dla rodziny muzyka. W związku z tym powstała specjalna zbiórka na GoFundMe, gdzie każdy fan Aldrete może realnie wesprzeć artystę dowolnym datkiem. Pieniądze zostaną przekazane na koszty leczenia basisty.

Marilyn Manson
Marilyn Manson
Przeczytaj także Marilyn Manson spotkał się z papieżem na planie "The New Pope" [WIDEO]

W pomoc Juanowi zaangażował się również Marilyn Manson, który zaapelował do swoich fanów na instagramie. Muzyk poprosił followersów o datki dla Juana Alderte podkreślając, że jest istotną postacią w jego życiu prywatnym i zawodowym:

"

Mój przyjaciel i kolega z zespołu, Juan potrzebuje Waszej pomocy. I wsparcia. Dajcie mu, co tylko możecie. Dziękuję. "

Zobacz też: Marilyn Manson i Cyndi Lauper wykonali wspólnie "Beautiful People" i "Girls Just Want to Have Fun"