Marilyn Manson śpiewa o uzbrojonym Amorze

Magda Słomka
08.01.2015 11:29
Marilyn Manson śpiewa o uzbrojonym Amorze Fot. Xavier Collin / Celebrity Monitor / EAST NEWS

Cóż za romantyk! Posłuchajcie kolejnego kawałka zapowiadającego płytę amerykańskiego rockmana, „Cupid Carres A Gun”!

Oczekiwania rosną, a 19 stycznia 2015 roku zbliża się wielkimi krokami. To na ten dzień zaplanowana jest premiera nowego krążka Marilyna Mansona – „The Pale Emperor”. Sprawdźcie jak brzmi kolejna cząstka „bladego cesarza”!

Brzmi znajomo? Fragment utworu „Cupid Cares A Gun” był wykorzystany jako czołówka amerykańskiego serialu „Salem”. Dlaczego wokalista zdecydował się na udostępnienie numeru w taki sposób?

To był ostatni kawałek, który nagrywaliśmy na naszą najnowszą płytę. Spodobał mi się motyw przewodni „Salem”. Okultyzm i czary są pokazywane w kinie w sposób haniebny i lekceważący. Ten serial obrazuje procesy czarownic w nieszablonowy sposób, nie tak, jak ma to w zwyczaju większość najnowszych produkcji.

Manson współpracował przy tej piosence z producentem, Tylerem Batesem, który aktualnie zajął rolę głównego gitarzysty w koncertowym składzie Marilyna.

Posłuchajcie pozostałych kawałków z nadchodzącej płyty – „Third Day of a Seven Day Binge” i „Deep Six”. Zapowiada się dobrze?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.