30.01.2020 13:46

Marilyn Manson spotkał się z papieżem na planie "The New Pope" [WIDEO]

Jeden z najpopularniejszych wokalistów metalowych na świecie, Marilyn Manson pojawił się w serialu "Nowy papież". Zobacz, jak sobie poradził w nowej roli.

Marilyn Manson
foto: kadr z wideo

Marilyn Manson nigdy nie ukrywał, że jest fanem serialu "Młody papież" oraz jego twórcy Paola Sorrentino. Muzyk miał okazję pojawić się na planie kontynuacji produkcji. Manson uczestniczył w nagraniu jednego z odcinków nowego dzieła opowiadającego o głowach kościoła katolickiego.

Marilyn Manson na planie "The New Pope"

Fragment serialu "Nowy papież", w którym pojawia się Manson wylądował w serwisie YouTube. Postać wokalisty nie odbiega za bardzo od jego scenicznego wcielenia. Muzyk wystąpił na planie w swoim charakterystycznym makijażu, stroju oraz nie był do końca na bieżąco ze sprawami kościoła w rozmowie z obecnym papieżem.

Winyle w Biedronce
Winyle w Biedronce
Przeczytaj także Rockowe winyle ponownie w Biedronce. Możecie kupić płyty Nine Inch Nails i Megadeth

Spotkanie Mansona z papieżem jest nietypowym widokiem biorąc pod uwagę, że przez wiele lat muzyk był postrzegany jako wyznawca Szatana, a w 1996 roku wydał album o tytule "Antichrist Superstar", który wzbudził niemałe kontrowersje. Postać, którą gra wokalista, mimo iż przebywała na ekranie krótko, zdążyła zlekceważyć głowę kościoła myląc Jana Pawła III z Piusem XIII.:

"

Ojcze, musisz zrozumieć, że od miesięcy siedziałem w studiu. Nie śledziłem wiadomości, więc... "

Zobacz też: Marilyn Manson opublikował cover "The End" zespołu The Doors

Tagi: Rock News Marilyn Manson