19.10.2018 13:42

Marilyn Manson sprzedaje dildo ze swoją podobizną na Halloween

Marilyn Manson wpadł na pomysł, żeby z okazji Halloween zaproponować coś nietypowego swoim fanom.

Manson sprzedaje dildo ze swoją podobizną
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Chyba nikogo nie dziwi, że taki produkt ukazał się w sklepie internetowym Marilyna Mansona. Muzyk lubi wzbudzać kontrowersje - w 2018 został posądzony o dopuszczenie się przestępstwa na tle seksualnym. Co więcej warto wspomnieć historię jego przynależności do Kościoła Szatana, która stała się już legendą.

Dildo z wizerunkiem Mansona świetnie wpisuje się w taką koncepcję. Nie jest to nic nowego w rockowo-metalowym świecie, bo erotyczne zabawki miał w swoim asortymencie np. Rammstein.

Marilyn Manson sprzedaje dildo ze swoją podobizną

Dildo z Mansonem pojawiło się w związku ze zbliżającym się Halloween. Przy opisie produktu umieszczono informację, że mięciutkie dildo jest przyjazne środowisku. W zestawie otrzymamy aksamitny, czarny woreczek, żeby dyskretnie schować dildo. Za taki rarytas z twarzą Mansona zapłacimy 125 dolarów. Jeżeli zatem chcecie zaszaleć na całego w Halloween, to już wiecie, gdzie znajdziecie odpowiedni gadżet...

Do kompletu brakuje tylko ciuchów od Marilyna Mansona. Muzyk ma na swoim koncie współpracę z gotycką marką Killstar. W mrocznej kolekcji znalazły się t-shirty, bluzy, swetry, sukienki, a nawet bielizna i kostiumy kąpielowe z podobizną artysty. Na każdym produkcie znalazło się logo znane z okładki płyty „Antichrist Superstar”.
 

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Marilyn Manson