Broń i zwłoki w najnowszym teledysku Marilyna Mansona do "God's Gonna Cut You Down"

18.10.2019 09:12
Broń i zwłoki w najnowszym teledysku Marilyna Mansona do "God's Gonna Cut You Down" Fot. . Ferrari Press/Loma Vista Recordings/East News

Marilyn Manson uwielbia szokować, wiadomo to nie od dziś. W najnowszym teledysku artysta po raz kolejny pokazał, na co go stać. 

Marilyn Manson nie zwalnia tempa. Muzyk udostępnił nowy teledysk do "God's Gonna Cut You Down". Większość kojarzy ten utwór z Johnnym Cashem, który nagrał swoją wersję tej piosenki w 2003 roku. W klipie Mansona pojawiły się symbole religijne, broń, pustynia i... zwłoki. Muzyk nie przestaje zaskakiwać. 

Broń i zwłoki w najnowszym teledysku Marilyna Mansona 

Manson nagrał "God's Gonna Cut You Down" do ścieżki dźwiękowej "24 Hours to Live", która ukazała się w 2017 roku. Marilyn udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat tej piosenki: 

Lubię to robić. Nagrałem to za jednym podejściem. Wszyscy myślą, że napisał to Johnny Cash, a ja spojrzałem na ludzi, którzy naprawdę to stworzyli... to było wspaniale. A był to Elvis, Tom Jones... [...]. Akordy grane przez Tylera były nieco podobne do wersji, którą znamy najbardziej. Mowa o tej, którą zrobili Johnny Cash. 

Przeczytaj także

Jak prezentuje się teledysk do "God's Gonna Cut You Down"? Zobaczcie sami: 

Teledysk Mansona do filmu został nakręcony w Joshua Tree. Fani Mansona mogą czuć nostalgię za teledyskiem "Man That Your Fear", ale klipem "God's Gonna Cut You Down" muzyk udowodnił, że wciąż jest w formie. 

Zobacz także: Marilyn Manson zdradza szczegóły najnowszego albumu

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.