18.10.2019 09:12

Broń i zwłoki w najnowszym teledysku Marilyna Mansona do "God's Gonna Cut You Down"

Marilyn Manson uwielbia szokować, wiadomo to nie od dziś. W najnowszym teledysku artysta po raz kolejny pokazał, na co go stać. 

Broń i zwłoki w najnowszym teledysku Marilyna Mansona do "God's Gonna Cut You Down"
fot. Ferrari Press/Loma Vista Recordings/East News

Marilyn Manson nie zwalnia tempa. Muzyk udostępnił nowy teledysk do "God's Gonna Cut You Down". Większość kojarzy ten utwór z Johnnym Cashem, który nagrał swoją wersję tej piosenki w 2003 roku. W klipie Mansona pojawiły się symbole religijne, broń, pustynia i... zwłoki. Muzyk nie przestaje zaskakiwać. 

Broń i zwłoki w najnowszym teledysku Marilyna Mansona 

Manson nagrał "God's Gonna Cut You Down" do ścieżki dźwiękowej "24 Hours to Live", która ukazała się w 2017 roku. Marilyn udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat tej piosenki: 

"

Lubię to robić. Nagrałem to za jednym podejściem. Wszyscy myślą, że napisał to Johnny Cash, a ja spojrzałem na ludzi, którzy naprawdę to stworzyli... to było wspaniale. A był to Elvis, Tom Jones... [...]. Akordy grane przez Tylera były nieco podobne do wersji, którą znamy najbardziej. Mowa o tej, którą zrobili Johnny Cash.  "

Marilyn Manson
Marilyn Manson
Przeczytaj także Kogo zagra Marilyn Manson w 3. sezonie "American Gods"?

Jak prezentuje się teledysk do "God's Gonna Cut You Down"? Zobaczcie sami: 

Teledysk Mansona do filmu został nakręcony w Joshua Tree. Fani Mansona mogą czuć nostalgię za teledyskiem "Man That Your Fear", ale klipem "God's Gonna Cut You Down" muzyk udowodnił, że wciąż jest w formie. 

Zobacz także: Marilyn Manson zdradza szczegóły najnowszego albumu

Tagi: Marilyn Manson