Marilyn Manson w trzydniowym makijażu?

Magda Słomka
11.07.2015 15:25
Marilyn Manson w trzydniowym makijażu? Fot. kadr z wideo

„Third Day Of A Seven Day Binge” doczekał się teledysku. Zobaczcie klip i sprawdźcie, jak wygląda muzyk z większą warstwą tapety niż dotychczas!

„The Pale Emperor”, czyli ostatnia płyta Marilyna Mansona, ukazała się 15 stycznia 2015 roku. Z kawałkiem „Third Day Of A Seven Day Binge” mieliśmy okazję zapoznać się trzy miesiące przed wydaniem krążka, jednak na teledysk do utworu przyszło nam trochę poczekać.

Już jest! Sprawdźcie, jak wygląda nowy klip artysty.

To kolejny klip promujący „The Pale Emperor” po „Deep Six” oraz „The Mephistopheles of Los Angeles”.

Marilyn Manson aktualnie znajduje się w trasie koncertowej z zespołem The Smashing Pumpkins. Preludium tego wydarzenia mogliśmy zaobserwować już w grudniu 2014 roku, kiedy muzyk zaczął pojawiać się na scenie wraz z Billym Corganem.

Ponoć muzykom idzie całkiem nieźle – można wnioskować to po reakcjach fanów, a szczególnie jednego… Uczestnik kalifornijskiego koncertu na wspólnej trasie artystów był tak nabuzowany i naładowany energią po występie, że musiał dokonać aktu masturbacji na podwórzu domu znajdującego się w pobliżu hali koncertowej…

Wam też aż tak podoba się nowy klip Mansona?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.