24.07.2017 11:26

Marilyn Manson zagrał w Katowicach nowe utwory

Rockowy skandalista wystąpił 21 lipca 2017 w Spodku jako gwiazda Metal Hammer Festival. Polskiej publiczności zaprezentował cztery zupełnie nowe utwory.

Marilyn Manson zagrał w Katowicach nowe utwory
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Dziesiąty album studyjny Marilyna Mansona ukazać się ma jeszcze w 2017 roku. Początkowo płyta pod roboczym tytułem „Say10” miała trafić do sklepów w walentynki. Artysta przełożył jednak premierę i zmienił tytuł. Krążek ostatecznie nazywać się będzie „Heaven Upside Down”, a dokładna data jego wydania nie jest jeszcze znana.

Manson, który jest w trakcie trasy koncertowej po Europie, już prezentuje swoim fanom nowe piosenki z nadchodzącej płyty. Mogliśmy usłyszeć je także w katowickim Spodku, gdzie amerykański wokalista wystąpił 21 lipca 2017. W setliście znalazły się trzy nowe kompozycje – „Revelation #12”, „We Know Where You Fucking Live” i „SAY10”. Fanom udało się je zarejestrować i umieścić na YouTube. Posłuchajcie trzech utworów z nowej płyty, wykonanych dla polskiej publiczności:

Marilyn Manson wykonał w Katowicach 15 utworów. Podczas Metal Hammer Festival 2017 zagrali również Paradise Lost, Myrkur, Zeal & Ardor, ARRM oraz Percival Schuttenbach. Zobaczcie nasze relacje z tych koncertów w obiektywie Romany Makówki.

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News Marilyn Manson