28.03.2019 14:34

Marilyn Manson został bez perkusisty. Dlaczego muzyk odszedł z zespołu?

Bębniarz grupy Marilyn Manson poinformował swoich fanów o odejściu z kapeli. Jaki był powód takiej decyzji?

Marilyn Manson
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Perkusista Gil Sharone ogłosił, że odchodzi z kapeli Marilyn Manson. Muzyk udzielał się w grupy od 2013 roku i nagrał z zespołem 2 płyty - "The Pale Emperor" w 2015 oraz "Heaven Upside Down" w 2017 roku. Mimo ponad 5-letniej współpracy z Marilynem Mansonem, postanowił wycofać się z projektu.

Marilyn Manson został bez perkusisty. Dlaczego muzyk odszedł z zespołu?

Gil Sharone poinformował swoich fanów o odejściu z zespołu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wyznał, że chce poświęcić się innym muzycznym projektom. Takie enigmatyczne wyjaśnienie zapewne nie zadowoli wnikliwych fanów, którzy chcieliby poznać więcej szczegółów:

"

Po 5 niesamowitych latach grania na bębnach dla Marilyna Mansona, zdecydowałem się opuścić zespół. Był to jeden z najważniejszych momentów w mojej karierze, ale nadszedł czas na realizację obecnych oraz nadchodzących projektów. Mocno pozdrawiam Marilyna Mansona i ziomków, z którymi dzieliłem scenę. Było super. "

Obecnie oficjalnymi członkami zespołu są tylko Marilyn Manson oraz Tyler Bates. Paul Wiley oraz Juan Alderete są koncertowymi muzykami.

Gil Sharone przed dołączeniem do kapeli Mansona, zagrał na płycie The Dillinger Escape Plan "Ire Works", jak również pojawił się na krążku "V is for Vagina" Puscifera. Muzyk zastąpił w kapeli +44 Travisa Barkera, gdy ten połamał sobie ramię.

Marilyn Manson
Marilyn Manson
Przeczytaj także Marilyn Manson i Limp Bizkit wykonali na żywo cover Nirvany

Marilyn Manson: Kiedy nowa płyta?

Jak na razie dyskografię zespołu zamyka krążek "Heaven Upside Down" z 2017 roku. Marilyn Manson pracuje nad nowym materiałem, który ma się pojawić jeszcze w 2019 roku i w tym celu połączył siły z Shooterem Jenninsem. Panowie wcześniej razem stworzyli cover Davida Bowiego "Cat People".

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Marilyn Manson