24.08.2016 15:45

Marilyn Manson zrobił irokeza Johnny'emu Deppowi

Jak się okazuje wokalista sprawdza się również jako fryzjer. Posłuchajcie jego dziwnej opowieści...

Marilyn Manson zrobił irokeza Johnny'emu Deppowi
foto: 0000074 / Reporter / East News; Derek Storm / Splash News / East News

Ten człowiek to jedno wielkie szaleństwo. Wygląda dziwnie, jeszcze dziwniej się zachowuje, pokazuje swoje białe gacie przed Coreyem Taylorem i jego życie to nieustająca impreza.

Co za tym idzie wywiady z muzykiem też są chaotyczne i prędzej z nich można się dowiedzieć mało istotnych ciekawostek aniżeli treściwych informacji.

Podczas jednej z takich rozmów w czasie ceremonii wręczenia nagród magazynu Alternative Press Marilyn Manson sprzedał historyjkę dotyczącą nowej fryzury Johnny'ego Deppa. Jak można było się spodziewać nazwisko słynnego aktora wywołało wrzawę wśród publiczności, bo jak wiadomo sporo kobiet ma słabość do piratów.

Wszystko zaczęło się niewinnie od tego, że Manson podziękował za nagrodę i przyznał się do kradzieży gazety, a prowadząca wywiad, Ash Costello, zażartowała, że jest on piratem:

"

Nagrody są rzeczami, które stawiasz czasem na półce, ale ta jest wyjątkowa. Twiggy i ja kradliśmy Alternative Press ze sklepów muzycznych we Florydzie, bo chcieliśmy wskazać z jakimi dziewczynami się prześpimy w przyszłości. Ja bym powiedział, że żaden z tych typów nie wypalił, poza Courtney Love. "

Potem Marilyn wspomniał o tym, że się zaręczył z Johnnym, który był piratem. W końcu wokalista opowiedział o tym, jak zmienił fryzurę aktorowi:

"

Ja też mam irokeza, nie zrobiliśmy sobie wzajemnie tej fryzury, ale ja jemu przystrzygłem włosy. Obaj mamy indiańskie korzenie, więc pomyśleliśmy, że dlaczego nie zrobić sobie irokeza? To nie było zaplanowane, po prostu leciał tym samym samolotem co Twiggy i ja, ale Twiggy nie zrobił sobie irokeza, bo jak kiedyś go chciał zrobić, to ogolił sobie czoło... "

... i taki oto mamy efekt metamorfozy Deppa:

Jak widać Twiggy nie zdecydował się na irokeza, bo szkoda mu ładnych włosów, którymi zresztą zachwycała się sama Costello.

Posłuchajcie, co jeszcze do powiedzenia mieli muzycy w tym dziwacznym wywiadzie:

Marilyn Manson nie tylko zabawia się we fryzjera, ale szykuje również nową 10. płytę zatytułowaną „Say10”. Premierę wydawnictwa zaplanowano na 14 lutego 2017 roku.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Marilyn Manson Johnny Depp