05.04.2018 12:04

Mark Ronson: Straciłem dziewictwo dzięki Nine Inch Nails

„Ten pierwszy raz” to dla wielu osób przełomowy moment w życiu. Jeszcze bardziej zapada w pamięć, gdy towarzyszy mu muzyka.

Mark Ronson: Straciłem dziewictwo dzięki Nine Inch Nails
foto: Tom Donoghue/Polaris/East News, HKPhotoNews / Splash News/EAST NEWS

Muzyka ma wyjątkowe znaczenie dla młodych ludzi. To właśnie ona często służy pomocą w nawiązywaniu relacji z rówieśnikami – słuchanie tego samego wykonawcy może być doskonałą podstawą do zawiązania przyjaźni. Muzyka idealnie sprawdza się też, gdy przychodzi do fizycznych kontaktów z płcią przeciwną/tą samą (do wyboru).

Mark Ronson to angielski producent muzyczny i DJ. Wyprodukował takie słynne albumy, jak „Back To Basics” Christiny Aguilery, „Back To Black” Amy Winehouse, „19” Adele czy „Villains” Queens Of The Stone Age. Własnym nazwiskiem sygnował takie przeboje, jak „Stop Me” z Danielem Merriweatherem (popowy cover The Smiths), „Bang Bang Bang” z The Business Intl czy „Uptown Funk” z Bruno Marsem. Jest wielką gwiazdą pop, ale wychował się na muzyce Nine Inch Nails.

Na swoim profilu na Instagramie Mark zamieścił filmik, w którym zagrał na fortepianie fragment „Something I Can Never Have”, utworu NIN z albumu „Pretty Hate Machine” z 1989. Przed jego wykonaniem muzyk pozwolił sobie na szczere wyznanie.

"

Straciłem dziewictwo w 1991 roku po koncercie Nine Inch Nails. Zagrali tę piosenkę tamtego wieczoru. "

Jaka jest najlepsza muzyka do seksu?

W sypialni muzyka może być potężnym sprzymierzeńcem. Nie tylko kobiety przyznają, że odpowiednie dźwięki mogą je „nakręcić” w łóżku. Atmosferę podgrzać może także striptiz, oczywiście wykonany z towarzyszeniem rockowych kawałków.

A Wy pamiętacie, jaka muzyka towarzyszyła Wam przy „tym pierwszym razie”?

Jaka muzyka najbardziej sprzyja seksualnej inicjacji?

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele Nine Inch Nails