Mark Tremonti nauczy Cię grać na gitarze!

Magda Słomka
10.07.2015 16:58
Mark Tremonti nauczy Cię grać na gitarze! Fot. kadr z wideo

Muzyk Alter Bridge i Creed postanowił podszkolić swoich fanów i umieścił w sieci film z dokładną instrukcją grania utworu „Another Heart”. Zobaczcie sami!

„Another Heart” to kawałek, który znalazł się na drugiej solowej płycie muzyka zatytułowanej „Cauterize”. Album ukazał się w czerwcu 2015 roku i jest następcą „All I Was”, na którym Tremonti zadebiutował w roli głównego wokalisty, gitarzysty i basisty.

Jeśli zdążyliście już przesłuchać nowy krążek amerykańskiego artysty i lubicie ten numer, ale nie macie pojęcia jak go zagrać, możecie nauczyć się tego teraz z samym mistrzem!

Premiera „Cauterize” wstępnie zapowiadana była na maj 2015 roku. Jeśli w związku z miesięcznym poślizgiem nie mieliście jeszcze okazji jej poznać, zobaczcie, co perkusista Garrett Whitlock, powiedział o płycie.

Na albumie znajdują się naprawdę dobre i ciężkie piosenki, od których czuć pozytywną energię. Wydobyliśmy z pierwszej płyty wszystko to, co nam się podobało i wykorzystaliśmy to na drugiej. Czuję, że nam się udało i jesteśmy szczęśliwi z rezultatu naszej pracy.  

Kto z Was zdecydował się na wzięcie lekcji u Tremontiego? Są efekty?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.