Mark Tremonti prezentuje kolejny singiel z nowej płyty. Jak brzmi "A World Away"? [WIDEO]

01.09.2021 14:04
Mark Tremonti prezentuje kolejny singiel z nowej płyty. Jak brzmi "A World Away"? [WIDEO] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Gitarzysta i kompozytor, Mark Tremonti prezentuje pierwszy singiel z nadchodzącej płyty "Marching In Time". Znamy także szczegóły piątego albumu Tremonti.

Światowej sławy gitarzysta i autor tekstów Mark Tremonti ujawnił kolejny singiel z nadchodzącej płyty. Nowy album Tremonti, został zatytułowany "Marching In Time". Wydawnictwo ukaże się już 24 września 2021 nakładem Napalm Records.

Mark Tremonti zapowiada album i prezentuje nowy singiel

Marka Tremontiego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Gitarzysta znany z grup Creed i Alter Bridge działa pod szyldem Tremonti od 2011 roku. Zespół nagrał cztery albumy studyjne, a ostatni "A Dying Machine" ukazał się 8 czerwca 2018. Kolejne wydawnictwo ma się ukazać 24 września 2021 pod szyldem Napalm Records.

Polecamy

Muzyk ujawnił kolejny singiel z płyty "Marching In Time". Piosenka nosi tytuł "A World Away" i jest już dostępna na wszystkich platformach streamingowych. Fani, którzy zamówią wersję cyfrową albumu w przedsprzedaży, otrzymają nowy singiel do natychmiastowego pobrania.
Do piosenki powstał również teledysk, który możecie zobaczyć poniżej:

Mark Tremonti zapowiada nowy album: szczegóły

Od dynamicznego rytmu perkusji w otwierającym krążek "A World Away" po epicki ostatni numer "Marching In Time", nowy album jest refleksyjnym spojrzeniem na otaczający nas dzisiaj świat. Cały album przesiąknięty jest niezrównaną muzykalnością Tremontiego, czego najlepszym przykładem są takie utwory jak "Thrown Further", "In One Piece" i prowokujący do myślenia "Would You Kill".
Lista utworów:

 1. A World Away
 2. Now And Forever
 3. If Not For You
 4. Thrown Further
 5. Let That Be Us
 6. The Last One Of Us
 7. In One Piece
 8. Under The Sun
 9. Not Afraid To Lose
 10. Bleak
 11. Would You Kill
 12. Marching In Time

Płyta dostępna będzie w następujących formatach:

 • CD Digipak       
 • Album w wersji cyfrowej   
 • 2LP w kolorze czarnym       
 • 2LP /przezroczysty różowy, (wyłącznie zamówienia wysyłkowe realizowane przez Napalm, limitowana ilość 500 szt.),)
 • edycja Die-Hard : 2LP/ przezroczysty marmurkowy czarny + kostka gitarowa + nadruk (zamówienia wysyłkowe realizowane przez Napalm, limitowana ilość 500 szt.),
 • Deluxe Box: Flaga, opaska na nadgarstek i więcej niespodzianek!(zamówienia wysyłkowe realizowane przez Napalm, limitowana ilość 500 szt.)

Tremonti wraz z przyjaciółmi z Sevendust, wyruszy w trasę koncertową jeszcze przed premierą "Marching In Time". Trasa rozpocznie się 3 września 2021 w USA.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.