Mark Tremonti zagrał utwór Metalliki na gitarze z Hello Kitty

Aleksandra Degórska
05.06.2018 14:24
Mark Tremonti zagrał utwór Metalliki na gitarze z Hello Kitty Fot. kadr z wideo

Czy „Welcome Home (Sanitarium)” Metalliki można zagrać na dziecięcym instrumencie? Przekonajcie się, czy Mark Tremonti poradził sobie z tym zadaniem. 

Wszystko zaczęło się, gdy Mike Portnoy zdecydował się na muzyczny eksperyment i sięgną po malutką perkusję z Hello Kitty. Były bębniarz Dream Theater podszedł do zadania z przymrużeniem oka i wygłupiając się mało nie zniszczył zestawu perkusyjnego. Następnie po dziecięcy instrument z wizerunkiem słodkiego kotka sięgnął Zakk Wylde. Muzyk wykonał na gitarze solowy utwór, jak również cover Black Sabbath.

Teraz w ślady artystów poszedł Mark Tremonti. Pomimo wielu obowiązków gitarzysta znalazł chwilę, żeby pograć na dziecięcym instrumencie. Razem z Erikiem Friedmanem z kapeli Tremonti wykonał repertuar, który wydaje się być za trudny do zagrania na zabawkowym sprzęcie. Otóż muzycy zdecydowali się na utwór „Welcome Home (Sanitarium)” z kultowej płyty Metalliki „Master of Puppets” i gitarki Hello Kitty dały radę.

Mark Tremonti gra Metallicę na gitarze z Hello Kitty

Tak naprawdę tym wykonaniem artyści pokazali, że dobry muzyk zagra wszystko i na wszystkim. Przekonajcie się zresztą słuchając tego coveru:

Tremonti w Polsce w 2018

8 czerwca 2018 ukaże się najnowszy album „A Dying Machine”. W związku z nowym wydawnictwem Tremonti pojawi się w Polsce grając 29 lipca 2018 w klubie Hybrydy w Warszawie. Bilety od 70 złotych kupicie na ebilet.pl.

Co więcej zespół wystąpi również jako gość specjalny na dwóch krakowskich koncertach Iron Maiden. Wejściówki na te występy możecie również zakupić na ebilet.pl.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.