20.02.2015 15:40

Marky Ramone pacnie Twój telefon

Wkurzają Was wszechobecne na koncertach komórki? Sprawdźcie packę na smartfony od perkusisty Ramones!

Marky Ramone pacnie Twój telefon
foto: kadr z wideo

Ile razy chcieliście zrobić krzywdę osobom, które na koncertach zamiast się bawić stoją jak kołki, kręcą słabe filmiki i do tego zasłaniają Wam widok? Marky Ramone znalazł rozwiązanie. Potrzebujecie perkusyjnej pałki, 7-calowego singla Ramones oraz dobrego kleju. Zobaczcie, co z tym wszystkim zrobić!

Muzyk nie ma litości ani dla filmowców – amatorów, ani dla strzelających sobie selfie ze sceną w tle.

"

Następnym razem, gdy wyciągniesz smartfona na koncercie, będę tuż za tobą, z singlem Ramones na pałeczce. Przyjdę po ciebie! "

Packa nie jest rozwiązaniem idealnym, Marky zdaje sobie z tego sprawę. Jeśli chcecie mieć pewność, że koncertowy przeszkadzacz już nigdy nie zamieści żadnego zdjęcia na Instagramie, zamiast winylowej łapki użyjcie autobiografii perkusisty „Punk Rock Blitzkrieg: My Life as a Ramone”.

Muzyk nie jest jedynym artystą, któremu przeszkadzają komórki.

Corey Taylor leje wodę

Frontman Slipknota ma równie radykalny sposób na cyfrowych intruzów. Zapytany o telefony podczas występu odpowiada:

"

Widzę je co chwilę. Podczas naszych show ludzie nie robią tego często, a jeśli już, to z tylnych rzędów, ponieważ jak tylko zobaczę kogoś, kto gapi się na swój telefon, tweetuje lub robi z nim cokolwiek innego, opróżniam nad nim butelki z wodą. "

Doprowadziło to już do zniszczenia kilku urządzeń. Corey Taylor wzrusza ramionami.

"

Mówię ludziom: „Hej, to jest występ na żywo. Uważaj albo niech cię tu nie będzie”. Ludzie muszą się odłączyć od sieci i zdać sobie sprawę, że tracą swoje życie. To smutne. Może to ja jestem starym zgredem – nie obchodzi mnie to. "

Koncerty są od tego, by przeżyć coś razem z innymi, a nie po to, by izolować się od świata za pomocą ekranu i nagrywać filmiki, które obejrzy się potem raz czy dwa. Wspomnienia są cenniejsze. Zgodzicie się z tym?

Urszula Drabińska
Tagi: Duperele Corey Taylor Ramones Marky Ramone