Martin Gore z Depeche Mode zapowiedział solową EP-kę. Posłuchaj utworu "Mandrill"

18.11.2020 14:33
Martin Gore z Depeche Mode Fot. Antyradio.pl

Posłuchajcie nowej piosenki Martina Gore'a "Mandrill", która zapowiada solową EP-kę.

Martin Gore najwidoczniej postanowił nie marnować czasu podczas domowej izolacji i wszedł do studia, by nagrać solową EP-kę "The Third Chimpanzee". Ostatni jego album zatytułowany "MG" ukazał się w 2015". Czego należy się spodziewać po nowym wydawnictwie?

Martin Gore z Depeche Mode zapowiedział solową EP-kę. Posłuchaj utworu "Mandrill"

Muzyk Depeche Mode podzielił się pierwszym kawałkiem zapowiadającym solowy materiał, który będzie w całości wypełniony instrumentalną muzyką. Singiel "Mandroll" nie jest niczym zaskakującym - mamy tutaj dużo nowocześnie brzmiącej elektroniki, która nawiązuje do klimatu poprzedniej płyty "MG", również instrumentalnej.

Zobacz także: Stachursky wykonał dozzzkonały cover Depeche Mode [WIDEO]

Nie wszystkim fanom Depeche Mode spodobał się nowy singiel i w sieci pojawiło się wiele negatywnych ocen piosenki Martina Gore'a. Nadchodząca EP-ka ukaże się już niebawem, bo 29 stycznia 2021 nakładem Mute Records. Będzie to druga EP-ka w historii muzyka Depeche Mode - pierwsza "Counterfeit e.p." ukazała się w 1989 roku.

Sprawdźcie, jakie utwory trafią na nowe wydawnictwo Gore'a.

Martin Gore "The Third Chimpanzee": Tracklista

  1. Howler
  2. Mandrill
  3. Capuchin
  4. Vervet
  5. Howler’s End

Zobacz także: Bielawianie odtworzyli kultowy klip Depeche Mode z okazji 33. rocznicy ukazania się singla "Never Let Me Down Again"

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.