Mashup 50 hitów z lat 80. Jak brzmi połączenie AC/DC, The Police, Depeche Mode i innych artystów?

25.10.2019 10:41
Mashup 50 hitów z lat 80. Jak brzmi połączenie AC/DC, The Police, Depeche Mode i innych artystów? Fot. . kadr z wideo THE HOOD INTERNET presents 1981/YouTube

W sieci można znaleźć masę muzycznych tworów. Tym razem postawiono na mashup nie dwóch, nie trzech, a pięćdziesięciu piosenek. 

W sieci można znaleźć wszystko. Internauci wrzucają pełno nagrań czy remiksów, a także... mashupów. Czym one właściwie są? Mashup to połączenie dwóch lub większej ilości piosenek w celu stworzenia spójnej kompozycji. Autorzy takich miksów wykorzystują utwory z różnych gatunków. Tym razem wykorzystano aż pięćdziesiąt piosenek. 

Mashup 50 hitów z lat 80. Jak brzmi połączenie AC/DC, The Police, Depeche Mode i innych artystów? 

Tym razem postawiono na połączenie AC/DC, Afrika Bambaataa, Billy Idol, Billy Squier, Blue Oyster Cult, Depeche Mode, Duran Duran, Foreigner, Funky Four Plus One, Go-Gos, Hall & Oates, Human League, Joan Jett & The Blackhearts i innych piosenek z lat 80.. 

Przeczytaj także

W tym mashupie nie tylko ciekawa jest sama kompozycja, ale także połączenie fragmentów teledysków różnych artystów. Jesteście zaskoczeni? To jeszcze nic. W sieci jest pełno takich miksów. Na YouTubie można odnaleźć piosenkę, która powstała po połączeniu Korna i muzyki z "Króla Lwa", a także mashup Black Sabbath i muzyki z filmu "Kevin sam w domu". Internautów chyba nie zaskoczy już nic. 

Zobacz także: Jak brzmi mashup Rammsteina z Wild Cherry i Metallicą? [WIDEO]

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.