Mashup Linkin Park i Bring Me The Horizon

Magda Słomka
02.10.2015 07:56
Mashup Linkin Park i Bring Me The Horizon Fot. kadr z wideo

Słyszeliście kiedyś o kawałku „Faint Throne”? Pewnie nie, bo dopiero powstał i jest to kompilacja numerów Linkin Park i Bring Me The Horizon. Posłuchajcie!

Zawsze lubiliście składanki, które były alternatywą dla tych „nudnych” płyt, z muzyką jednego wykonawcy? Szybko się zniechęcacie i nie tolerujecie monotonii? Produkty instant to Wasze ulubione towary?

Mamy coś dla Was! Jeżeli lubicie Linkin Park i Bring Me The Horizon, ten mashup powinien Wam się spodobać. Jeżeli słuchacie tylko jednego z tych zespołów, być może dzięki tej kompilacji polubicie ten drugi. A jeśli nienawidzicie obydwu... no to trudno :)

Posłuchajcie, jak brzmi połączenie utworów „Faint” i „Throne”!

Macie słabość do mashupów? Powinniście zobaczyć albo przypomnieć sobie o kompilacjach utworów Iron Maiden i Judas Priest, Avenged Sevenfold i Katy Perry oraz Iron Maiden i 2Cellos z domieszką Metalliki! Jest jeszcze Metaldeth, czyli połączenie „Disposable Heroes” z płyty „Master of Puppets” Metalliki oraz „Holy Wars… The Punishment Due” z krążka Megadeth „Rust in Peace”.

Podoba Wam się Linkin Park w połączeniu z Bring Me The Horizon?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.