Mashup Metalliki z Chrisem Brownem, Rihanną... i Megadeth

Aleksandra Degórska
04.04.2017 13:36
Mashup Metalliki z Chrisem Brownem, Rihanną... i Megadeth Fot. kadr z wideo

W numerze pojawia się również Miley Cyrus czy Gorillaz. W tym kawałku naprawdę sporo się dzieje!

Dzień bez Metalliki to dzień stracony! Jednak ile można słuchać studyjnych nagrań? Całe szczęście w odmętach internetu można znaleźć mnóstwo ciekawych interpretacji i gdy już zaczniesz przesłuchiwać covery to nie możesz się zatrzymać.

Prezentujemy zatem Wam mashup, w którym Metallica występuje w doborowym towarzystwie. Utwór „Fuel” połączono bowiem z numerem Chris Browna „Fine China”, ale nie jest to jedyny artysta, który dołączył do wściekłego wokalu Jamesa Hetfielda. W mashupie pojawiły się bowiem kawałki Megadeth (jakże mogłoby się obyć bez Rudego!), Gorillaz, Miley Cyrus, Rihanny czy Guns N' Roses.

Jak więc widać oprócz thrashmetalowych wyjadaczy mamy również rockowe legendy, jak i popowe gwiazdeczki. Czy naprawdę wszystkie te kawałki brzmią ze sobą dobrze?

Skoro Metallica ma już na swoim koncie wspólny występ z Lady Gagą, to może skusi się również na współpracę z Chrisem Brownem? Już wiadomo, jaki utwór mogliby wówczas wykonać. W sumie kapela mogłaby pomyśleć nad projektem z Los Del Rio - autorami jednego hitu, ale za to jakiego - „Macarena”. Pewien YouTuber zauważył bowiem, że Metallica idealnie odnalazłaby się w takich klimatach.

Queens Of The Stone Age z Kanye Westem, Iron Maiden z Michaelem Jacksonem, Linkin Park z Bring Me The Horizon, Iron Maiden z Judas Priest czy The Cure z Depeche Mode - jest mnóstwo mashupów, które robią naprawdę piorunujące wrażenie. Spostrzegawczość YouTuberów jest niesamowita.

Metallica w Polsce 2018

Z pewnością jednym z koncertowych wydarzeń roku będzie koncert Metalliki w Krakowie, w TAURON Arenie Kraków. Odbędzie się 28 kwietnia 2018. Informację o koncercie podano w marcu 2017, a wejściówki rozeszły się w tempie wprost błyskawicznym – jeszcze w dniu rozpoczęcia ich sprzedaży!

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.