Jak brzmi mashup Rammsteina z Wild Cherry i Metallicą? [WIDEO]

29.04.2019 13:27
Jak brzmi mashup Rammsteina z Wild Cherry i Metallicą? [WIDEO] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Czy piosenka "Du hast" Rammsteina brzmiałaby przekonująco w funkowej wersji?

Rammstein, Rammstein, wszyscy mówią ciągle o Rammsteinie. Wzmożone zainteresowanie grupą spowodowane jest nadchodzącą studyjną płytą zespołu, która ukaże się 17 maja 2019 i fani już nie mogą doczekać się premiery tego wydawnictwa. Dotychczas poznaliśmy 2 single "Deutschland" oraz "Radio", do których stworzono ciekawe teledyski. Rammstein podzielił się również fragmentami nowych piosenek, pozostaje nam zatem tylko cierpliwie odliczać dni do premiery nowej płyty kapeli.

Mashup Rammsteina z Wild Cherry i Metallicą

Zamieszanie wokół Rammsteina spowodowało, że co rusz w internecie pojawiają się kolejne ciekawe materiały związane z niemieckim zespołem - usłyszeliśmy rosyjski cover "Deutschland", jak również dowiedzieliśmy się, co o Rammstein sądzą sami Niemcy. Oczywiście w ostatnim czasie powstało wiele coverów, jak również przeróżnych mashupów.

Przeczytaj także

Na kanale DJ Cummerbund pojawił się mashup Rammsteina "Du hast" z funkowym numerem Wild Cherry "Play that funky music". Okazuje się, że obie piosenki dobrze ze sobą współbrzmią (o dziwo) i co więcej w pewnym momencie utworu do akcji wkracza również... Metallica. Nie jest to jedyny ciekawy muzyczny element w tej układance.

Rammstein na koncercie w Polsce w 2019

W związku z promocją nowego albumu Rammsteina, kapela wyruszy w maju 2019 na stadionową trasę koncertową. Polscy fani będą mogli obejrzeć zespół na żywo 24 lipca 2019 na stadionie Śląskim w Chorzowie. Ostatni polski koncert Rammsteina odbył się w 2016 roku we Wrocławiu.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.