29.04.2019 13:27

Jak brzmi mashup Rammsteina z Wild Cherry i Metallicą? [WIDEO]

Czy piosenka "Du hast" Rammsteina brzmiałaby przekonująco w funkowej wersji?

Rammstein
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Rammstein, Rammstein, wszyscy mówią ciągle o Rammsteinie. Wzmożone zainteresowanie grupą spowodowane jest nadchodzącą studyjną płytą zespołu, która ukaże się 17 maja 2019 i fani już nie mogą doczekać się premiery tego wydawnictwa. Dotychczas poznaliśmy 2 single "Deutschland" oraz "Radio", do których stworzono ciekawe teledyski. Rammstein podzielił się również fragmentami nowych piosenek, pozostaje nam zatem tylko cierpliwie odliczać dni do premiery nowej płyty kapeli.

Mashup Rammsteina z Wild Cherry i Metallicą

Zamieszanie wokół Rammsteina spowodowało, że co rusz w internecie pojawiają się kolejne ciekawe materiały związane z niemieckim zespołem - usłyszeliśmy rosyjski cover "Deutschland", jak również dowiedzieliśmy się, co o Rammstein sądzą sami Niemcy. Oczywiście w ostatnim czasie powstało wiele coverów, jak również przeróżnych mashupów.

Rammstein - polski cover Deutschland
Rammstein - polski cover Deutschland
Przeczytaj także Polscy YouTuberzy nagrali cover "Deutschland" Rammsteina

Na kanale DJ Cummerbund pojawił się mashup Rammsteina "Du hast" z funkowym numerem Wild Cherry "Play that funky music". Okazuje się, że obie piosenki dobrze ze sobą współbrzmią (o dziwo) i co więcej w pewnym momencie utworu do akcji wkracza również... Metallica. Nie jest to jedyny ciekawy muzyczny element w tej układance.

Rammstein na koncercie w Polsce w 2019

W związku z promocją nowego albumu Rammsteina, kapela wyruszy w maju 2019 na stadionową trasę koncertową. Polscy fani będą mogli obejrzeć zespół na żywo 24 lipca 2019 na stadionie Śląskim w Chorzowie. Ostatni polski koncert Rammsteina odbył się w 2016 roku we Wrocławiu.

Tagi: Duperele Rammstein