04.04.2018 16:27

„Master Of Puppies”, czyli zwierzęcy cover Metalliki

Takiej przeróbki „Master Of Puppets” jeszcze nie słyszeliście! Te zwierzęta brzmią naprawdę demonicznie...

Metallica w zwierzęcym coverze
foto: kadr z wideo

Czy kolejny cover Metalliki może czymś zaskoczyć? W końcu niejeden fan metalu marzy o tym, żeby chociaż trochę upodobnić się do swoich idoli. Obsługa w sklepach muzycznych ma już dosyć wysłuchiwania coverów Metalliki, a jest to najczęściej grany przez klientów zespół.

To jaki cover „Master Of Puppets” pojawił się tym razem? Pamiętacie przeróbki „Seven Nation Army” The White Stripes, czy „Duality” Slipknota w wykonaniu zwierząt? Warczące psy, czy opętane przez szatana koty powracają do akcji!

Tym razem YouTuber odpowiedzialny za kanał Insane Cherry przerobił utwór Metalliki i udowodnił, że miłość do zwierząt i mocniejszego grania można bez problemu połączyć. Ostrzegamy, że po przesłuchaniu tego kiczowatego coveru nic już nie będzie takie samo.

Jeżeli lubicie takie heheszkowe covery, to do dyspozycji macie również „I-E-A-I-A-I-O” System of a Down, „We Will Rock You” Queen czy „Bring Me to Life” Evanescence w zwierzęcej wersji. Co więcej YouTuber przerobił też motyw z „Gry o tron”.

Metallica w Polsce 2018

Tymczasem zespół pojawi się w naszym kraju w ramach promocji krążka „Hardwired… To Self-Destruct”. Grupa Metallica wystąpi 28 kwietnia 2018 roku na TAURON Arenie. Supportem będzie norweski zespół Kvelertak.

Aleksandra Degórska
Tagi: Metallica Duperele