"Master of Puppets" w "Stranger Things". W nagraniach wziął udział syn muzyka Metalliki [WIDEO]

04.07.2022 16:10
Stranger Things 4 Fot. materiały prasowe Stranger Things

W ważnej scenie w nowym sezonie "Stranger Things" możemy usłyszeć słynny utwór Metalliki. Okazuje się, że twórcy serialu zaprosili do współpracy przy tym kawałku syna Roba Trujillo.

1 lipca 2022 zadebiutowały finałowe odcinki 4. sezonu "Stranger Things". Zainteresowanie serialem jest tak wielkie, że serwery Netfliksa padły. W najnowszych odcinkach serialowego hitu pojawił się nowy bohater - Eddie Munson, który prowadzi klub Dungeons & Dragons w Liceum Hawkins i jest typowym metalowcem. W finałowych odcinkach bohater zagrał przebój Metalliki. Okazało się, że Netflix zaprosił do współpracy nad tym utworem młodego muzyka z ekipy zespołu.

Polecamy

Stranger Things 4: Syn Roba Trujillo nagrał dodatkowe partie "Master of Puppets" Metalliki

Rob Trujillo napisał na Instagramie, że jego 17-letni syn nagrał dodatkowe partie gitary, które możemy usłyszeć w ważnej scenie "Stranger Things", gdy Eddie Munson gra przebój Metalliki na dachu budynku. Basista Metalliki jest bardzo dumny ze swojego syna i nic dziwnego, że chętnie pochwalił się sukcesem swojej pociechy w social mediach.

Jeżeli nie boicie się spoilerów, to zobaczcie scenę, w której usłyszycie przebój Metalliki:

Polecamy

Wiele piosenek ze ścieżek dźwiękowych filmów i seriali zdobywa serca fanów. Udowodniła to ostatnio piosenka Kate Bush "Running Up That Hill", która wróciła na listy przebojów po tym, jak pojawiła się w 4. sezonie serialu Netflixa "Stranger Things". Po 37 latach od pierwszego wydania, dzień po pojawieniu się w serialu była w Polsce odtwarzana o 1300% częściej niż średnio w poprzednich dniach.

Finał 4. sezonu serialu zwrócił uwagę fanów właśnie na "Master of Puppets" Metalliki, który miał w Polsce o 237% więcej odtworzeń na Spotify niż w normalny dzień.

Polecamy

Tye Trujillo poszedł w ślady ojca i gra w zespole Suspect208, gdzie udziela się również syn Slasha. Młody Trujillo występował już m.in. z Suicidal Tendencies zastępując basistę. Mimo młodego wieku, daje sobie radę na scenie u boku dorosłych muzyków i trzymamy kciuki, by odniósł taki sukces jak jego słynny ojciec.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.