09.07.2015 10:59

Masturbacja po koncercie Mansona i The Smashing Pumpkins ukarana aresztem!

Amerykański rock naprawdę rozgrzewa fanów do czerwoności, szczególnie tych pijanych. Zobaczcie, co nawywijał jeden z nich na podwórku pewnego małżeństwa w obecności policji!

Masturbacja po koncercie Mansona i The Smashing Pumpkins ukarana aresztem!
foto: heheszki, śmieszny mem, o ja cie kręcę

Temu panu chyba bardzo podobał się jeden z koncertów w ramach wspólnej trasy The Smashing Pumpkins i Marilyna Mansona, który ostatnio coraz częściej wspomina o nowo zawartych kooperacjach, m.in. z Jonathanem Davisem... Policja w Concord w Kalifornii aresztowała pewnego delikwenta, który wpadł na genialny, rock’n’rollowy pomysł...

33-letni fan cięższego brzmienia postanowił po koncercie udać się do jednego z pobliskich domów i zakraść się do niego tylnymi drzwiami. W rezultacie pozostał tylko na podwórku, jednak para mieszkająca w posiadłości zadzwoniła na policję. Dla pewności, właściciel ujął w dłoń kij baseballowy i wraz z żoną zaczęli przyglądać się przez okno rzezimieszkowi. Można domyślać się, że kij nie został wprawiony w ruch, ze względu na nietypową sprawność zaprezentowaną tuż przed oraz w momencie przyjazdu patrolu policyjnego.

Brian Smith, bo tak nazywa się złoczyńca, rozebrał się na środku podwórka i zaczął się masturbować.

Żartowniś został aresztowany pod zarzutem obnażania się w miejscu publicznym i wtargnięcia na teren obcej posesji. Oficer tamtejszej policji, Christopher Blakely, zdał raport:

"

Wydaje się, że ten człowiek masturbował się w obecności stróżów prawa. Policja stwierdziła, że nie miał w ręku żadnej broni. "

Skoro policji się „wydaje”, to rzeczywiście, przyrodzenie koncertowicza bazuką nie było... Z pewnością był jednak człowiekiem nagim i pijanym.

Okazuje się, że ktoś przewidział to wydarzenie! The Unicorg to nazwa Twitterowego konta pewnego internetowego prześmiewcy. Człowiek ten specjalizuje się w obśmiewaniu członków The Smashing Pumpkins na wszelkie możliwe sposoby. Na koncercie w Concord po raz pierwszy od ponad 6 lat z zespołem miał wystąpić perkusista, Jimmy Chamberlin. Kilka dni przed występem The Unicorg napisał:

"

Fani, dla których w The Smashing Pumpkins chodzi tylko o perkusję, zacięcie masturbują się z powodu JC. "

Jasnowidz! Teraz już wiemy – to wszystko z miłości do bębniarza! Ale może też i z potrzeby wygenerowania energii za pomocą masturbacji, dzięki której mamy możliwość ratowania środowiska...

Wsłuchajcie się w rytm wybijany przez muzyka, dzięki któremu może i Wam zrobi się nieco cieplej... Oto „1979”, „Cherub Rock” i „Thru The Eyes Of Ruby” wprost z koncertu w Kalifornii (nie wkleimy tu więcej kawałków, bo jeszcze przyjdą Wam do głowy jakieś głupoty).

Magda Słomka
Tagi: Duperele Marilyn Manson The Smashing Pumpkins