08.01.2018 15:16

Masz na sobie koszulkę Iron Maiden? Nie rozmawiaj wtedy z Kiss, bo każą Ci ją zmienić

To nie jest wcale żart. Przekonał się o tym dziennikarz, który pojawił się na wywiadzie z logo Iron Maiden.

Masz na sobie koszulkę Iron Maiden? Nie rozmawiaj wtedy z Kiss, bo każą Ci ją zmienić
foto: kadr z wideo

Gwiazdy, jak to gwiazdy, lubią, gdy pada na nich światło reflektorów, wszyscy ich wielbią i się zachwycają. W końcu ci, którzy wskakują na scenę dążą do tego, by zwrócić na siebie uwagę. Jednak niektórzy za mocno przeżywają swoją osobę.

Przykładem jest Kiss i mamy na to namacalny dowód z 2012 roku. Otóż podczas wywiadu przed koncertem kapeli dziennikarz rozmawiający z muzykami miał na sobie koszulkę Iron Maiden. Paul Stanley zwrócił na to uwagę i zapytał o to reportera, który wyjaśnił, że specjalnie założył taki T-Shirt, bo uznał, że to odpowiedni ubiór na rozmowę z Kiss.

Do dyskusji dołączył Gene Simmons. Na serio się oburzył na dziennikarza, który w pewnym momencie zgłupiał. Uważał on bowiem, że zakładanie koszulki z logo Kiss na rozmowę z Kiss jest nieodpowiednie, ale muzycy i tak wiedzieli swoje i poprosili o koszulkę dla tego pana. Niestety T-Shirt się nie znalazł i zbulwersowany dziennikarz założył swoją koszulkę na drugą stronę.

Stanley żartował, że w taki sposób dziennikarz chciał wyłudzić darmowy gadżet od Kiss, natomiast basista zespołu uznał takie zachowanie reportera za brak szacunku.

Paul Stanley wyznał, że lubi osobiście chłopaków z Iron Maiden, ale zagranie dziennikarza naprawdę było według niego przesadą. Ciekawe co na to Iron Maiden - przypomnijmy, że kapela zagra 27 lipca 2018 roku w Krakowie.

Wydaje się, że Kiss naprawdę siebie bardzo lubi, bo nawet żąda od tribute bandów Kiss listów z podziękowaniami, że dzięki nim mogą istnieć. Panowie chyba się zagalopowali...

T-shirty i koszulki męskie - jakie wybrać?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Kiss