Matka Chestera Benningtona pokazała ostatnie wspólne zdjęcie z synem z okazji jego urodzin

Aleksandra Degórska
21.03.2019 13:44
Matka Chestera Benningtona pokazała ostatnie wspólne zdjęcie z synem z okazji jego urodzin Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Przeczytajcie wzruszający wpis matki Chestera Benningtona, która mocno tęskni za swoim synem...

Niestety Chester Bennington popełnił samobójstwo w lipcu 2017 i świat nadal nie może pogodzić się z jego odejściem. W dzień jego urodzin fani oraz najbliżsi robią się szczególnie nostalgiczni. 20 marca 2019 Chester Bennington obchodziłby swoje 43. urodziny. Właśnie tego dnia jego matka, wdowa oraz członkowie grupy Linkin Park postanowili powspominać wspólne chwile z muzykiem i podzielić się zdjęciami za pośrednictwem social mediów.

Matka Chestera Benningtona pokazała ostatnie wspólne zdjęcie

Susan Eubanks, matka Chester Benningtona, postanowiła po dłuższej przerwie napisać wpis na Twitterze z okazji urodzin jej nieżyjącego syna. Przy okazji wyznała, że jakoś radzi sobie z jego śmiercią, chociaż nie jest łatwo:

Sporo czasu minęło od mojego ostatniego wpisu, ale z powodu urodzin syna, chcę wam po prostu powiedzieć, że jest dobrze i bardzo za nim tęsknię! Mam nadzieję, że wszystko u was ok, wszystkich was kocham! Chester chciałby, żebyśmy obchodzili jego urodziny!

Przeczytaj także

Co więcej podzieliła się wspólnym zdjęciem, które zostało wykonane podczas ich ostatniego spotkania:

To był ostatni raz, gdy widziałem mojego wspaniałego syna! Wszystkiego najlepszego dla najlepszej "rzeczy", jaka przytrafiła się pierwszego dnia wiosny! Kocham ciebie i bardzo tęsknię.

Również wdowa po wokaliście, z którą Chester związał się w 2005 roku, złożyła urodzinowe życzenia wokaliście:

Dałeś mi świat pełen twojej miłości i dzieci. Nigdy nie zdołam ci się za to odwdzięczyć. Mam nadzieję, że tańczysz w niebie. Ja i dzieci obchodzimy dzisiaj twoje urodziny i robimy to, co lubiłeś robić razem z nami.

Polscy fani w hołdzie Chesterowi Benningtonowi

Fani chętnie tworzą covery Linkin Park na cześć zmarłego wokalisty. Dotychczas usłyszeliśmy cover "Numb", jak również Polski YouTuber nagrał przeróbkę "Cross Off" Bennigtona i gitarzysty Lamb of God. Cover Linkin Park pojawił się też w talent show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.