10.12.2018 13:30

Matka Chestera Benningtona przerywa milczenie w sprawie Mike'a Shinody

Po śmierci Chestera Benningtona wyszły na jaw jego trudne relacje z kolegą z zespołu Mike'em Shinodą. Trwają spekulacje, czy konflikt był prawdziwy. Głos w sprawie zabrała matka zmarłego wokalisty.

Mike Shinoda i Chester Bennington
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Chester Bennington powiesił się w swojej prywatnej rezydencji w Los Angeles w lipcu 2017 roku. Muzyk latami zmagał się z depresją, która niestety zakończyła się samobójstwem. Po niemal 1,5 roku od śmierci muzyka, jego siostra zabrała kontrowersyjny głos w sprawie relacji Chestera z Mike'em Shinodą. Tobi Bennington oskarżyła kolegę brata o fałsz. Opowiedziała, że ten znęcał się nad Chesterem, a skrucha po jego śmierci była udawana. Co ciekawe, jej słowa potwierdziła też była żona Benningtona, Samantha.

Matka Benningtona przerywa milczenie w sprawie Shinody

Kolejną osobą, która zabrała głos na temat relacji Shinody z Chesterem jest matka Benningtona. Susan Eubanks opublikowała na swoim Twitterze wpis nawiązujący do wcześniejszych oskarżeń Tobi. Zapewniła w nim, że prawda wkrótce powinna wyjść na jaw. 

"

Wiem, że to może trochę potrwać, ale prawda w końcu wyjdzie na jaw. "

Chociaż wpis jest dość enigmatyczny, możemy domyślać się, że swoimi słowami Susan potwierdziła wcześniejsze wpisy Tobi. Najwyraźniej kobiety znają więcej szczegółów dotyczących konfliktu Shinody z Chesterem, jednak z jakichś przyczyn póki co ich nie zdradzają. 

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Linkin Park Chester Bennington Mike Shinoda