18.09.2020 16:53

Matka z córką zachwyciły jurorów talent show. Ich występ ma ponad 10 mln wyświetleń na YT

Rodzinny duet wzruszył jurorów talent show. Zobaczcie występ matki z córką, który stał się hitem sieci.

Wokalistki w Mam Talent
foto: shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Wielu utalentowanych wokalistów próbuje swoich sił w popularnych talent show - jest to dobry sposób, by zaprezentować się przed dużą publicznością. W brytyjskim "Mam talent" pojawiły się 2 wokalistki, które skradły serca wielu widzom.

Matka z córką zachwyciły jurorów talent show. Ich występ ma ponad 10 mln wyświetleń na YT

W popularnym talent show pojawił się uroczy, rodzinny duet - Honey i Sammy. Na pomysł, by razem zaśpiewać wpadła 15-letnia córka, która w ten sposób chciała wesprzeć chorą na raka matkę. Całe szczęście, stan kobiety się polepszył i obie mogły pojawić się razem na scenie. Co ciekawe, jeden juror kazał wokalistkom zmienić piosenkę i po zmianie repertuaru duet na tyle oczarował jurorów, że Amanda Holden postanowiła wcisnąć złoty przycisk, by artystki automatycznie przeszły do półfinału programu.

Wideo z tego występu ma już ponad 10 mln wyświetleń na YouTubie:

Mam Talent
Mam Talent
Przeczytaj także Autystyczny, niewidomy uczestnik "Mam Talent" zachwycił i wzruszył jurorów. Bez wahania wcisnęli złoty przycisk

Rodzinny duet w późniejszym odcinku zaśpiewał "You Are The Reason" Caluma Scotta i mimo pochwał jurorów, widzowie zadecydowali o odejściu wokalistek z programu.

Zobacz także: Śpiewaczka operowa zaskoczyła wykonaniem utworu AC/DC w talent show

Tagi: Rock News