Matt Heafy z Trivium nagrał akustyczny cover Cannibal Corpse

Maciej Koprowicz
31.08.2018 11:55
Matt Heafy z Trivium nagrał akustyczny cover Cannibal Corpse Fot. kadr z wideo

Lider Trivium nie przestaje zaskakiwać swoimi przeróbkami. Tym razem udowodnił, że pod ścianą hałasu Cannibal Corpse kryją się całkiem ładne melodie.

Gdyby powstał ranking metalowych muzyków z największym poczuciem humoru, nie mógłby się obyć bez Matta Heafy’ego. Frontman Trivium po godzinach także zajmuje się muzyką, choć robi to znacznie mniej serio, niż w macierzystym zespole.

Matt wykonuje covery znanych utworów i streamuje je na żywo w serwisie Twitch. To samo w sobie nie jest aż tak niecodziennie, mocno zaskakuje jednak dobór utworów granych przez artystę. Zdarza mu się wykonywać numery rockowe, m.in. Iron Maiden, Linkin Park czy My Chemical Romance, ale równie wielką frajdę sprawia mu granie piosenek z zupełnie innych muzycznych półek – na przykład Seala, N’Sync czy Celine Dion.

Ostatnio Heafy zaszokował fanów, nagrywając metalową wersję hitu boybandu Backstreet Boys, „I Want It That Way”. Jak to przebić? Może grając akustycznie kawałek Cannibal Corpse?

Cannibal Corpse - akustyczny cover 

Tak, to możliwe. Lider Trivium zagrał na gitarze akustycznej słynnego „Hammer Smashed Face” z kultowego albumu „Tomb of the Mutilated” z 1992 roku. Deathmetalowy numer w interpretacji Matta wypadł zaskakująco melodyjnie.

Trivium – Matt Heafy ratuje fanów

Matt Heafy lubi pośmieszkować, ale wśród fanów rocka znany jest także jako wyjątkowo odpowiedzialny artysta, dla którego priorytetem jest bezpieczeństwo fanów. Raz przerwał występ, gdy dostrzegł, że na widowni ma miejsce bójka, a innym razem złapał fana, któremu groził upadek w trakcie crowdsurfingu.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.