Matt Heafy z Trivium uratował fana na koncercie

Maciej Koprowicz
17.04.2018 12:42
Matt Heafy z Trivium uratował fana na koncercie Fot. Brian Jordan/Retna/Photoshot/REPORTER/EAST NEWS

Zaczynamy mieć podejrzenia, że lider Trivium tak naprawdę jest Supermanem. Po raz kolejny uratował fana z opresji podczas swojego występu, a zaraz potem wrócił dokończyć utwór.

15 kwietnia 2018 Trivium grał koncert w klubie w Antwerpii w Belgii. Jak można było się spodziewać na metalowym show, w jego trakcie do akcji wkroczyli crowdsurferzy.

Osób surfujących na rękach innych widzów pojawiło się w pewnym momencie wyjątkowo wiele i ochrona nie do końca potrafiła sobie z tym poradzić. W pewnym momencie jedna z nich była bliska upadku na podłogę. Na szczęście w ostatniej chwili zauważył to Matt Heafy – muzyk rzucił gitarę i złapał nieszczęśnika. Natychmiast po interwencji założył instrument z powrotem i dokończył utwór.

Całe zdarzenie uwieczniono na wideo, które udostępnił sam Matt na swoim profilu na Twitterze. Zobaczcie sami:

To nie pierwszy akt bohaterstwa w wykonaniu lidera Trivium. W listopadzie 2017 Heafy przerwał koncert w Kansas City, by zapobiec bijatyce na widowni. Tego wieczoru poszedł w ślady Josha Homme’a, który identycznie zareagował na bójkę na koncercie Queens Of The Stone Age. 

Muzycy, którzy ratowali fanów na koncertach

Dobrze, że tak wiele gwiazd muzyki potrafi stanąć na wysokości zadania, gdy chodzi o bezpieczeństwo fanów. W takiej sytuacji niejeden muzyk decydował się nawet przerwać swój koncert – zrobił tak na przykład Corey Taylor ze Stone Sour oraz muzycy Architects i Circa Survive. 

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.