12.06.2019 14:59

Max Cavalera i Nergal zachęcają do udziału w Mystic Festival 2019

Mystic Festival 2019 odbędzie się w dniach 25 i 26 czerwca w Krakowie. Dwóch znanych na całym świecie muzyków postanowiło zachęcić do uczestnictwa w imprezie.

Max Cavalera/Nergal
foto: Karol Makurat/REPORTER/Romana Makówka

Mystic Festival powraca na mapę koncertową w Polsce i to z przytupem. Na festiwalu pojawią się gwiazdy, których nie trzeba nikomu przedstawiać takie jak Slipknot, Sabaton, King Diamond czy Within Temptation. Organizatorzy zadbali jednak o dużą różnorodność, dzięki czemu impreza zaspokoi także muzyczny apetyt tych, którym headlinerzy nie do końca przypadli do gustu. Na trzech scenach zobaczymy też grupy takie jak Crowbar, Possessed, Emperor czy Entropia

Mystic Festival 2019: Max Cavalera i Nergal zapraszają

Festiwal odbędzie się w dniach 25 i 26 czerwca 2019 roku w krakowskiej TAURON Arenie oraz otaczającym halę Parku Lotników. Na imprezie przewidziano aż trzy sceny i i 28 wykonawców. Koncerty będą trwały całe dwa dni od godziny 15:30 do 0:30. Chociaż biletów na wydarzenie jest coraz mniej, na stronie Festiwalu pojawił się film, na którym widzimy Maxa Cavalerę z Soulfly namawiającego wszystkich do pojawienia się na koncertach.

Nergal
Nergal
Przeczytaj także Nergal zagrał ze Slayerem "Evil Has No Boundaries" w Gliwicach

Także Adam Nergal Darski postanowił wesprzeć inicjatywę i również zachęcił fanów ciężkiego grania do pojawienia się w Krakowie. I chociaż na Mystic Festival nie usłyszymy Behemotha to lider formacji najwyraźniej docenił zaproponowany w tym roku skład imprezy:

Zobacz też: Nergal sprzedaje swoje rzeczy, żeby wesprzeć fundację

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Max Cavalera Adam Nergal Darski