30.07.2019 10:14

Maynard James Keenan opowiedział o nowym albumie Toola. Znamy tytuł płyty

Fani Toola z niecierpliwością czekają na jakiekolwiek informacje związane z najnowszym albumem. Wokalista postanowił wypowiedzieć się na ten temat.

Tool
fot. kadr z wideo YouTube: Joe Rogan Experience #1326 - Maynard James Keenan

Dyskografia Toola kończy się na albumie "10,000 Days" wydanym w maju 2006 roku. Od tego czasu fani nie dostawali żadnych informacji o najnowszym krążku zespołu. Na festiwalu Rockville zespół zaprezentował dwa najnowsze utwory z nadchodzącej płyty. Mowa o "Descending" oraz "Invincible". Maynard James Keenan wystąpił w podcaście Joe Rogana, w którym uchylił rąbka tajemnicy na temat nadchodzącego albumu.

Tool: Maynard James Keenan wypowiedział się na temat najnowszego albumu

Tool ujawnił tytuł nowej płyty, a także zapowiedział, że niebawem pojawi się na serwisach streamingowych. "Fear Inoculum" będzie już piątą płytą zespołu i ukaże się 30 sierpnia 2019 roku. Wokalista przyznał również, że niedługo zespół opublikuje okładkę, a także najnowszy singiel. Artysta przyznał także, że już 2 sierpnia 2019 roku na platformach internetowych pojawi się dyskografia Toola:

"

Jesteśmy trudnym zespołem. Jesteśmy uparci i troche aroganccy w stosunku do tego, co dzieje się z resztą świata... [...] teraz mamy rzeczy typu digital media i streaming. Spróbujemy tego. "

Tool
Tool
Przeczytaj także Tool opublikował nowe logo i zapowiedź wyczekiwanej płyty [WIDEO]

Podczas rozmowy z Joe Roganem, Maynard rozmawiali również na tematy nie związane z Toolem. Okazuje się, że Keenan wierzy, że ludzkość ma tylko 400 lat zanim nastąpi koniec naszej planety. Jeśli chodzi zaś o "Fear Inoculum", wokalista jest podekscytowany premierą najnowszej płyty zespołu.

Zobacz także: Tool po raz pierwszy pojawił się w serwisach streamingowych

Tagi: Tool Maynard James Keenan