06.05.2015 09:38

Maynard: Płyta Puscifer jest prawie gotowa

Maynard James Keenan przerywa swoje twórcze milczenie. Wokalista, oprócz pracy z Toolem, szykuje nowy album swojego pobocznego projektu.

Maynard: Płyta Puscifer jest prawie gotowa
foto: Gregg DeGuire/PictureGroup/EAST NEWS

Cały rockowo-metalowy świat nie może się doczekać nowej płyty Toola. Wszystko jednak wskazuje na to, że Keenan zaskoczy nas jeszcze jedną niespodzianką, następcą płyty Puscifer „Conditions of My Parole” z 2011 roku.

Nie będzie to EP-ka, jak ta sprzed dwóch lat, czyli „Donkey Punch The Night”, a pełnogrający album. Keenan zapewnia, że:

"

Płyta jest prawie gotowa. Można jej oczekiwać jesienią tego roku. "

Artysta nie wspomina o detalach dotyczących wydawnictwa. Czy można spodziewać się ponownego zaproszenia tak znanych nazwisk jak: Brad Wilk, Trent Reznor czy Tim Alexander? Z pewnością nie zapomnimy o tym poinformować.

Zdjęcie, które zostało opublikowane na profilu Puscifera na Instagramie karze nam myśleć, że podobnie jak wcześniej przy powstawaniu płyty będzie brał udział Mat Mitchell. Przy okazji „Conditions of My Parole” wystąpił on w roli producenta oraz gitarzysty.

Maynard James Keenan Płyta Puscifer jest prawie gotowa

Miejmy tylko nadzieję, że prace nad muzyką Puscifer nie opóźnią wydania nowej płyty Toola. A Wy, której premiery bardziej wyczekujecie?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Maynard James Keenan