03.06.2015 08:43

Maynard w szpitalu już po operacji

„Starość nie radość” z bólem, i to dosłownym, musi przyznać wokalista Tool. Muzyk poddał się operacji wymiany biodra.

Maynard w szpitalu już po operacji
foto: Facebook.com

Inne przysłowie rzecze, że „sport to zdrowie”. Maynard James Keenan zdaje sobie z tego sprawę - jest posiadaczem purpurowego pasa w jiu jitsu. Jednak nadwyrężanie się na macie, jak i oczywiście skakanie po scenie na koncertach, mogą się w końcu odbić na zdrowiu. Zwłaszcza jeśli robi się to przez wiele lat, a i samemu ma się ich już trochę na karku.

Muzyk musiał operacyjnie wymienić swoje prawe biodro. Spokojnie! Nic mu nie jest, o czym poinformował na fanpage'u Puscifer.

"

Nie chciałem nikogo wystraszyć, więc poczekałem aż wszystko się wyjaśni. Lata wysiłku dla mojej nogi na scenie sprawiły, że zostałem bez panewki w moim prawym biodrze. Wczoraj pełna wymiana. Dziś chodzę. 12 tygodni i wracam na matę, żeby zdobyć brązowy pas. "

Przez ten czas Maynard może spokojnie rehabilitować się w domowym zaciszu z kieliszkiem swojego wina „Caduceus”.

Jest też inna możliwość - być może będzie to czas na posiedzenie w studio razem z kolegami z Tool? Bo jak wiemy praca nad następcą płyty „10,000 Days” trwa. Za to ta nad nowym wydawnictwem Puscifer jest już prawie zakończona i albumu możemy się spodziewać jesienią 2015 roku.

Wszyscy życzymy Maynardowi szybkiego powrotu do pełni sił i zdobycia kolejnego stopnia w sztukach walki, ale jeszcze bardziej sukcesów przy pracy z Tool.

Robert Skowronski
Tagi: Duperele Maynard James Keenan