21.10.2019 13:33

Mąż Eltona Johna trafił na odwyk, bo nie radził sobie ze sławą

Partner Eltona Johna nie był przyzwyczajony do ciągłej obecności mediów, publicznych wystąpień i samotnych miesięcy bez Eltona Johna, który jeździł często w trasy koncertowe.

Elton John i jego mąż
foto: Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER

Elton John i David Furnish byli jedną z pierwszych par homoseksualnych, które wzięły ślub w Wielkiej Brytanii w 2014 roku. Okazuje się, że partner słynnego muzyka miał problem z poradzeniem sobie ze sławą i wszechobecnymi mediami.

Mąż Eltona Johna trafił na odwyk, bo nie radził sobie ze sławą

Z najnowszej autobiografii Eltona Johna można dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy, m.in. o negatywnej opinii muzyka na temat nowego "Która Lwa", jak również o tym, jak Elton postrzega Michaela Jacksona. Artysta zdradził również, że David Furnish zaczął zaglądać do butelki, bo stresowało go bycie ciągle na świeczniku. Czuł się również samotny, bo Elton często wybierał się w trasy koncertowe:

"

Zawsze myślałem, że David wskoczył do świata Eltona Johna z niezwykłą łatwością i pewnością siebie. Okazało się jednak, że wiele rzeczy, które były dla mnie zupełnie normalne, mocno mu przeszkadzały. Nie podobało mu się, że ciągle go fotografowano, zwracała na niego uwagę prasa, stresowało go publiczne wystąpienie na evencie mojej fundacji na rzecz walki z AIDS. "

Foto: SplashNews.com/East News
Foto: SplashNews.com/East News
Przeczytaj także Elton John wyznał, że prawie umarł. "Od śmierci dzieliły mnie 24 godziny"

Elton John w końcu zauważył, że jego partner ma problem z alkoholem i dzień przed rozpoczęciem trasy koncertowej po USA w 2014 doszło do poważnej kłótni:

"

David źle się czuł i chciał, żebym został jeszcze jedną noc, nie zgodziłem się. Pokłóciliśmy się, ale i tak wyjechałem. Rano następnego dnia zadzwonił do mnie i znowu się pokłóciliśmy, przy czym wcześniejszy spór wyglądał jak lekka wymiana zdań na temat tego, co zjemy na obiad. Gdy kolejny raz rozmawialiśmy dowiedziałem się, że zapisał się do ośrodka odwykowego w Malibu. Cieszyłem się, że przejdzie leczenie. "

David Furnish jest kanadyjskim reżyserem oraz producentem i poznał Eltona Johna w 1993 roku. W 2010 roku urodził się ich pierwszy syn Zachary Jackson Levon Furnish-John, którego matką chrzestną jest Lady Gaga. Trzy lata później na świat przyszedł Elijah Joseph Daniel Furnish-John.

Zobacz także: "Rocketman", reż. Dexter Fletcher [RECENZJA MUZYCZNA]

Tagi: Duperele Elton John