Kokaina i pisma pornograficzne w nowym klipie Me And That Man. Zobacz "Blues and Cocaine" [WIDEO]

10.01.2022 18:38
Adam Nergal Darski Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zobaczcie, jak prezentuje się klip do piosenki "Blues and Cocaine".

Trzeci w dyskografii Me And That Man album nosi nazwę "New Man, New Songs, Same Shit, vol.2" i jest swoistą kontynuacją wydanego w 2020 "New Man, New Songs, Same Shit, vol.1". Album uplasował się na 7. pozycji na oficjalnej liście sprzedaży OLiS, a wersja LP znalazła się na drugim miejscu. Zespół nadal promuje ten krążek i pokazał nowy teledysk do piosenki "Blues and Cocaine".

Polecamy

Me And That Man z klipem do "Blues and Cocaine". W utworze zaśpiewał Michale Graves [WIDEO]

Nergal tak wypowiedział się na temat tego utworu:

„Blues and Cocaine” to chyba najbardziej kontrowersyjny utwór, jaki kiedykolwiek opublikowałem. Uwielbiam tę piosenkę i wideo jej towarzyszące - myślę, że na pewno jest to jeden z najmocniejszych punktów całego albumu. O mały włos utwór nigdy nie ujrzałby światła dziennego. Szczegóły są, szczerze mówiąc, zbyt „polityczne” jak na mój gust… a ja jestem tylko błaznem w Trybunale Opinii Publicznej. Mam nadzieję, że podoba Wam się fascynujący, gościnny występ Pana Michale Graves’a za mikrofonem"

Zobaczcie zatem, jak prezentuje się teledysk do piosenki "Blues and Cocaine" z najnowszej płyty. Oczywiście, jak na Me And That Man przystało, nie zabrakło odniesień do piekielnych tematów:

Polecamy

Już niedługo, bo 13 stycznia 2022 startuje zimowa trasa Me And That Man. Pierwszy koncert odbędzie się Tczewie, zespół zagra m.in. w Krakowie, Warszawie, Białymstoku czy w Płocku. Sprawdźcie dokładnie, gdzie i kiedy zobaczycie kapelę Nergala:

  • 13.01 Tczew – CkiS
  • 14.01 Goleniów - GDK
  • 15.01 Wrocław – Stary Klasztor
  • 16.01 Płock - POKiS
  • 20.01 Katowice – P23
  • 21.01 Kraków – Hype Park
  • 22.01 Warszawa - Progresja
  • 23.01 Białystok  - Zmiana Klimatu
Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.