02.02.2015 16:55

Megadeth nagra album nieodpowiedni dla radia!

Megadeth rozpocznie nagrania kolejnego krążka już w marcu 2015 roku! Co znajdziemy na nowej płycie?

Megadeth nagra album nieodpowiedni dla radia!
foto: insight media / REPORTER / East News

Skład zespołu ciągle nie jest znany. Dave Mustaine, mimo odejścia z kapeli Shawna Drovera i Chrisa Brodericka, zapowiedział, że kolejna płyta zespołu Megadeth powstanie. I nie będą to kawałki przyjazne rozgłośniom radiowym.

Muzyk potwierdził, że już w marcu 2015 roku grupa rozpocznie nagrania piętnastej studyjnej płyty.

"

Wejdę do studia 2 marca bez względu na wszystko. To już ustalone. Powiedziałem wytwórni, że nie wyjdą z tego piosenki nadające się do radia – a tego właśnie by chcieli. To zawsze było zmorą Megadeth. "

Dlaczego Mustaine tak bardzo narzeka na rozgłośnie radiowe? Przecież to także dzięki nim osiągnął rozgłos...

"

Po wyjściu płyty „Countdown To Extinction” mieliśmy wiele piosenek radiowych – pochodzących także z albumów „Youthanasia”, „Cryptic Writings”, „Risk” i tak dalej... Ciągle tylko radio, radio, radio. Kocham te kawałki, ale to nie jest to, czego chcą słuchać fani Megadeth. "

Czego w takim razie oczekują wielbiciele amerykańskiej kapeli według Mustaine’a?

"

Oni chcą słuchać „The Conjuring”, „Set The World Afire”, rzeczy jak „Devil’s Island” czy „Holy Wars... The Punishment Due” oraz „Take No Prisoners” i rozumiem to. Napisałem te piosenki. Ale kiedy słyszysz jak ktoś mówi: „To jest to, co musisz zrobić”, wtedy go słuchasz, albo nie. "

Czyli tym razem nie będzie nikogo słuchał... Jeśli pragniecie wyciszyć się przed łomotem, jaki zapowiada frontman Megadeth, możecie uspokoić się przy piosenkach kapeli w wersji kołysanek dla dzieci.

Magda Słomka
Tagi: Rock News Megadeth