Megadeth nagra album nieodpowiedni dla radia!

Magda Słomka
02.02.2015 16:55
Megadeth nagra album nieodpowiedni dla radia! Fot. insight media / REPORTER / East News

Megadeth rozpocznie nagrania kolejnego krążka już w marcu 2015 roku! Co znajdziemy na nowej płycie?

Skład zespołu ciągle nie jest znany. Dave Mustaine, mimo odejścia z kapeli Shawna Drovera i Chrisa Brodericka, zapowiedział, że kolejna płyta zespołu Megadeth powstanie. I nie będą to kawałki przyjazne rozgłośniom radiowym.

Muzyk potwierdził, że już w marcu 2015 roku grupa rozpocznie nagrania piętnastej studyjnej płyty.

Wejdę do studia 2 marca bez względu na wszystko. To już ustalone. Powiedziałem wytwórni, że nie wyjdą z tego piosenki nadające się do radia – a tego właśnie by chcieli. To zawsze było zmorą Megadeth.

Dlaczego Mustaine tak bardzo narzeka na rozgłośnie radiowe? Przecież to także dzięki nim osiągnął rozgłos...

Po wyjściu płyty „Countdown To Extinction” mieliśmy wiele piosenek radiowych – pochodzących także z albumów „Youthanasia”, „Cryptic Writings”, „Risk” i tak dalej... Ciągle tylko radio, radio, radio. Kocham te kawałki, ale to nie jest to, czego chcą słuchać fani Megadeth.

Czego w takim razie oczekują wielbiciele amerykańskiej kapeli według Mustaine’a?

Oni chcą słuchać „The Conjuring”, „Set The World Afire”, rzeczy jak „Devil’s Island” czy „Holy Wars... The Punishment Due” oraz „Take No Prisoners” i rozumiem to. Napisałem te piosenki. Ale kiedy słyszysz jak ktoś mówi: „To jest to, co musisz zrobić”, wtedy go słuchasz, albo nie.

Czyli tym razem nie będzie nikogo słuchał... Jeśli pragniecie wyciszyć się przed łomotem, jaki zapowiada frontman Megadeth, możecie uspokoić się przy piosenkach kapeli w wersji kołysanek dla dzieci.

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.