Megadeth przekonuje, że „zagrożenie jest realne”

Jakub Gańko
26.11.2015 09:59
Megadeth przekonuje, że „zagrożenie jest realne” Fot. materiały prasowe

Zespół Dave'a Mustaine'a udostępnił kolejny singiel z zapowiadanego na styczeń 2016 roku nowego albumu. Tym razem Megadeth mówi nam, że zagrożenie jest jak najbardziej możliwe!

Utwór „The Threat is Real” ukaże się na 12-calowym winylu z okazji Record Store Day w Czarny Piątek. Na drugą stronę singla trafi cover „Foreign Policy” zespołu Fear. Oba kawałki znajdą się też na „Dystopii”.

Poniżej możemy posłuchać nowego utworu:

„Dystopia” trafi na rynek 22 stycznia 2016. Płytę wyprodukował sam Dave Mustaine, a jej miksowaniem zajął się Josh Wilbur, który współpracował wcześniej m.in. z Lamb of God, Gojirą i Avenged Sevenfold. Będzie to pierwszy krążek zespołu nagrany po odejściu gitarzysty Chrisa Brodericka i perkusisty Shawna Drovera. Ich miejsca zajęli (odpowiednio): Kiko Loureiro i Chris Adler znany z formacji Lamb of God.

Tak będzie wyglądała okładka albumu:

megadeth_dystopia

Znamy również listę utworów, które znajdą się na płycie:

Tracklista:

 1. The Threat Is Real
 2. Dystopia
 3. Fatal Illusion
 4. Death From Within
 5. Bullet To The Brain
 6. Post American World
 7. Poisonous Shadows
 8. Conquer or Die!
 9. Lying In State
 10. The Emperor
 11. Foreign Policy

Wydanie cyfrowe będzie uzupełnione o dwa dodatkowe kawałki: „Look Who's Talking” i „Last Dying Wish”.

Przed „The Threat is Real” Megadeth promował nową płytę singlem „Fatal Illusion”. Mustaine zapowiada, że nowy materiał będzie bardziej thrashmetalowy niż ostatnie dokonania jego zespołu.

To w dużej mierze zasługa tego, jak obecnie się czujemy i patrzymy na nasze życia. Jest spora różnica pomiędzy dołowaniem się złą sytuacją, w której się znaleźliśmy, a byciem w złej sytuacji i chęcią zrobienia z nią czegoś.

Jak Wam się podoba „The Threat is Real”?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.