05.11.2014 12:52

Megadeth się sprzedaje!

Uwielbiacie Megadeth? Tej aukcji nie możecie przegapić. Czego tam nie będzie…!

Megadeth się sprzedaje!
foto: materiały prasowe

Gitary, wzmacniacze i inne elementy sprzętu, struny, kostki, setlisty, teksty piosenek, programy tras i mnóstwo innych pamiątek podpisanych przez muzyków! O tych wszystkich przedmiotach, które będzie można kupić na początku grudnia 2014 roku, opowiada Jacques van Gool z domu aukcyjnego Backstage Auctions:

"

Po prostu nie może być nic prawdziwszego i autentyczniejszego niż to – zwłaszcza że ta kolekcja pochodzi wprost od Megadeth. "

Kupić będzie można nawet legendarne buty maskotki zespołu – Vica Rattleheada!

Dave Mustaine przekazał na aukcję aż 20 gitar, w tym widoczne niżej „Angel of Deth” I i II, a także „Fear” i „Gears of War”... Któż by nie chciał posiąść pierwszych na świecie egzemplarzy tych modeli?

megadeth-guitar
megadeth-guitar2
"

Dave był bardzo hojny, jeśli chodzi o instrumenty, które zdecydował się przekazać fanom i kolekcjonerom. Chce być pewny, że jego rzeczy osobiste trafią do osób, które będą traktować je jak skarb, podobnie jak on. "

Aukcja online rozpocznie się 1 grudnia i potrwa przez tydzień. Nie musicie mieszkać w Stanach Zjednoczonych, by wziąć w niej udział. Wystarczy tylko odpowiednio wcześnie zarejestrować się na stronie www.backstageauctions.com. Powodzenia!

Urszula Drabińska
Tagi: Duperele Megadeth Dave Mustaine