Megadeth z „realnym zagrożeniem” w animowanym klipie

Robert Skowronski
12.12.2015 10:25
Megadeth z „realnym zagrożeniem” w animowanym klipie Fot. kadr z wideo

Były już dwa single promujące nadchodzący album Megadeth. Teraz przyszła pora na to, żeby powstał teledysk do jednego z nich. Jak prezentuje się nowy klip kapeli Dave'a Mustaine'a?

Poznaliśmy kawałki „Fatal Illusion” oraz „The Threat is Real”, które znajdą się na krążku „Dystopia” - premiera albumu zaplanowana jest na 22 stycznia 2016. Do drugiego z numerów możemy już zobaczyć teledysk.

Utwór zadebiutował na 12-calowym winylu z okazji Czarnego Piątku 2015. Druga strona płyty zawierała cover „Foreign Policy” zespołu Fear.

Zobaczcie pierwszy klip promujący „Dystopię” Megadeth:

Producentem nowego krążka jest sam Dave Mustaine, za miks odpowiedzialny jest zaś Josh Wilbur, który współpracował wcześniej m.in. z Lamb of God, Gojirą i Avenged Sevenfold. „Dystopia” stanowić będzie pierwszy album Megadeth nagrany po odejściu gitarzysty Chrisa Brodericka i perkusisty Shawna Drovera. Ich miejsca zajęli odpowiednio - Kiko Loureiro i Chris Adler, bębniący też w Lamb of God.

Przypominamy Wam jak wygląda okładka wydawnictwa oraz spis utworów, które się na nim znajdą.

megadeth_dystopia

Tracklista:

 1. The Threat Is Real
 2. Dystopia
 3. Fatal Illusion
 4. Death From Within
 5. Bullet To The Brain
 6. Post American World
 7. Poisonous Shadows
 8. Conquer or Die!
 9. Lying In State
 10. The Emperor
 11. Foreign Policy

Na cyfrowym wydaniu krążka znajdą się dwa dodatkowe kawałki: „Look Who's Talking” i „Last Dying Wish”.

Choć już mamy zarys tego czego możemy spodziewać się po „Dystopii”, to warto też zapoznać się ze spojrzeniem Dave'a Mustaine'a na to jak ma brzmieć cała płyta:

Na pewno jest mnóstwo riffów, części solowych, mnóstwo mocnych bębnów i basów. Od początku wiedziałem, że chcę wrócić do moich korzeni i stworzyć thrashowy krążek.

Jak Wam się podoba teledysk do „The Threat is Real”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.