16.11.2015 09:30

Megadeth zagrał na spotkaniu z fanami

Fanklub Megadeth „Cyber Army” miał ostatnio powody do świętowania. Na spotkaniu w londyńskim 12 Bar Club zagrał sam Dave Mustaine i spółka. Zobaczcie, jak wyglądał ich występ.

Megadeth zagrał na spotkaniu z fanami
foto: kadr z wideo

13 listopada 2015 roku miało miejsce spotkanie miłośników Megadeth z fanklubu „Cyber Army”. Główną atrakcją wieczoru był występ zespołu Megadeth UK - tribute bandu wzorującego się na grupie ex-gitarzysty Metalliki. Grupa od grudnia 2007 ogrywa na żywo nie tylko największe przeboje twórców „Rust in Peace”, lecz także mniej znane kawałki z singli.

Jednak oprócz naśladowców na scenie pojawili się też prawdziwi idole zebranych w Londynie fanów. Zobaczcie występ Dave'a Mustaine'a w 12 Bar Club na amatorskich nagraniach:

Megadeth wykonał singiel „Fatal Illusion” zapowiadający jego najnowszą płytę „Dystopia”. Na szczęście tym razem obyło się bez incydentów z technicznymi.

Grupa wciąż nie potwierdziła krążących od jakiegoś czasu plotek na temat nadchodzącej trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Megadeth miałby promować swoje nowe dzieło u boku Suicidal Tendencies, Children of Bodom i Havok. Zwłaszcza ten ostatni zespół wydaje się być wiarygodnym typem, zważywszy że jego menedżerem jest sam Justis Mustaine, syn Dave'a. Trasa miałaby się rozpocząć w lutym 2016 roku, zaraz po premierze „Dystopii”.

Piętnasty album studyjny zespołu ukaże się 22 stycznia 2016 roku. Znajdzie się na nim 13 utworów, w tym cover „Foreign Policy” zespołu Fear. Płytę wyprodukował Toby Wright znany ze współpracy m.in. z zespołami Alice In Chains i Korn.

Podoba Wam się taki pomysł na spotkanie z fanami?

Jakub Gańko
Tagi: Rock News Megadeth