02.07.2019 09:57

Męskie Granie 2019: Ogłoszono dodatkowy koncert

Organizatorzy Męskiego Grania zareagowali na olbrzymie zainteresowanie koncertami. Zorganizowali dodatkową imprezę w Żywcu. 

Krzysztof Zalewski
foto: Leszek Kotarba/East News

Męskie Granie 2019 podobnie jak poprzednie edycje, cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów polskiej muzyki. W tym roku na czele składu znalazła się Katarzyna Nosowska, Igo, Krzysztof Zalewski oraz Organek. Muzycy zaprezentowali już singiel promujący rasę. Jest to utwór "Sobie i Wam" skomponowany przez Marcina Macuka i Katarzynę Nosowską. 

Męskie Granie 2019: Będzie dodatkowy koncert i bilety

Impreza w 2019 roku miała dotrzeć do 7 miast w Polsce. Pierwszy koncert zaplanowano na 13 lipca w Poznaniu, kolejne odbędą się w Krakowie, Gdyni, Wrocławiu, Katowicach i Warszawie. Finałowy występ tradycyjnie zawita 24 sierpnia do Żywca. Chociaż organizatorzy zwiększyli pule biletów na koncerty w sumie o niemal 100%, wejściówki i tak rozeszły się w zawrotnym tempie

Teledysk Męskiego Grania przypomina klip banku
Teledysk Męskiego Grania przypomina klip banku
Przeczytaj także Najnowszy teledysk Męskiego Grania przypomina klip banku. Co na to Żywiec?

W związku z tym twórcy imprezy zrobili niespodziankę wszystkim tym, którym nie udało się kupić biletów. Z okazji 10-lecia Męskiego Grania ogłoszono dodatkowy koncert. Odbędzie się on 23 sierpnia 2019 roku w Żywcu w Amfiteatrze pod Grojcem. Na scenie głównej zagra Daria Zawiałow, Łąki Łan, Sokół, Sorry Boys, The Dumplings, Voo Voo i Męskie Granie Orkiestra na czele z Nosowską, Igo, Organkiem i Zalewskim. Na scenie Ż z kolei zobaczymy Clock Machine, Linię Nocną, Sosnowskiego oraz duet Ziela

Sprzedaż biletów na dodatkową imprezę ruszy już 2 lipca 2019 roku o 12:00. Wejściówki będą dostępne w cenie 149 zł na stronach eBilet.pl oraz Eventim.pl. Wszystkie bilety będą imienne, a jedna osoba może kupić maksymalnie cztery sztuki.

Zobacz też: Najlepsze covery Męskiego Grania. "Początek", "Elektryczny" i inne 

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Męskie Granie