19.03.2019 12:55

Metalcore'owy zespół rozsypał prochy fana w swoim busie: "Teraz będzie z nami zawsze imprezować"

Frontman kapeli podzielił się zdjęciem rozsypanych prochów fana we wnętrzu koncertowego busa.

Zespół
foto: pexels.com

Prawdziwi fani są w stanie zrobić wszystko dla swojej kapeli - kolekcja płyt i gadżetów to jeszcze nic! Wiele osób tworzy covery ulubionych piosenek, fanarty ze swoimi idolami, jeździ w trasy za zespołami. Prawdziwa miłość do zespołu jest naprawdę ślepa, ukochane utwory potrafią uratować nam dzień, a koncerty nadają sens życia. Niektórzy fani chcą być ze swoim ulubionych zespołem cały czas... również po śmierci.

Metalcore'owy zespół rozsypał prochy fana w swoim busie

Rozsypywanie prochów fanów na scenie nie jest niczym nowym, choć za każdym razem trochę szokuje. Na taki ruch zdecydował się chociażby John Lydon, który rozsypał prochy fana na koncercie Public Image Ltd. Amerykański metalcore'owy zespół Attila poszedł o krok dalej.

Zespół rozsypał prochy zmarłego muzyka na scenie
Zespół rozsypał prochy zmarłego muzyka na scenie
Przeczytaj także Zespół rozsypał prochy zmarłego muzyka na scenie

Frontman Chris Fronzak udostępnił zdjęcie, które wykonał w busie zespołu. Okazało się, że zmarł wielki fan grupy Attila i jego przyjaciel przyniósł grupie jego prochy.

"

Rozsypaliśmy trochę prochów fana w naszym busie, żeby mógł z nami zawsze imprezować. Kochamy Ciebie, spoczywaj w pokoju. Właśnie z tobą imprezuję bracie, tęsknię, ale cieszę się, że jesteś ze mną. Zdrówko! "

Wielu fanów kapeli dosyć pozytywnie odebrało to zajście. Pojawiły się też osoby, które zaczęły zadawać pytania, co się stanie, gdy w końcu grupa zdecyduje się posprzątać w autobusie...

Nergal rozsypał na scenie prochy fana
Nergal rozsypał na scenie prochy fana
Przeczytaj także Nergal rozsypał na scenie prochy fana

Attila obecnie jest w trasie razem z All That Remains i jak widać kapela postanowiła zabrać ze sobą fana, by nic go nie ominęło.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele