Metallica, Foo Fighters i Red Hot Chili Peppers łączą siły. Jest nagranie ze wspólnego grania

26.10.2020 12:42
Metallica, Foo Fighters i Red Hot Chili Peppers łączą siły. Jest nagranie ze wspólnego grania Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Muzycy znani z grup takich jak Metallica, Foo Fighters i Red Hot Chili Peppers połączyli siły we wspólnym graniu. Co powstało z takiej mieszanki?

Członkowie grup Metallica, Foo Fighters i Red Hot Chili Peppers spotkali się na wspólny jam. Muzycy opublikowali wspólne nagranie w mediach społecznościowych. Czy to początek nowej supergrupy?

Metallica, Foo Fighters i Red Hot Chili Peppers łączą siły

Muzycy znanych zespołów wielokrotnie mijają się podczas tras koncertowych, programów telewizyjnych czy dużych festiwali. Wiele z takich spotkań to początki długoletnich przyjaźni, a nawet wspólnej pracy twórczej. Crossów między kapelami zdarza się tak dużo, że powstała nawet na nie nazwa - supergrupa.

Muzycy Metalliki, Foo Fighters i Red Hot Chili Peppers we wspólnym występie

Fani muzyków z Metalliki, Foo Fighters i Red Hot Chili Peppers zaczęli zacierać ręce po filmie opublikowanym niedawno na youtubie. Chociaż to krótkie nagranie nieopatrzone niemal żadnym komentarzem ze strony muzyków, to ich słuchacze wymyślają już teorię o rzekomej supergrupie, która może powstać ze wspólnego jammowania.

Przeczytaj także

Na nagraniu widzimy muzyków takich jak Chad Smith, Post Malone, Robert Trujillo, Taylor Hawkins, Chris Chaney i Andrew Watt, którzy cieszą się ze wspólnego grania podczas jakiejś prywatnej imprezy. Być może w ten sposób artyści radzą sobie ze skutkami pandemii.

Muzyczna branża odczuła je nadzwyczaj dotkliwie. Kapele od miesięcy nie mogą regularnie dawać koncertów dla dużej liczby fanów, co w dobie streamingu jest ich głównym źródłem utrzymania.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.