Metallica liczy na Was!

Urszula Drabińska
31.10.2014 10:26
Metallica liczy na Was! Fot. metallica.com

W przyszłym roku zespół planuje wydać reedycję płyt „Kill 'Em All” oraz „Ride the Lightning”. W związku z tym potrzebuje pomocy fanów…

Muzycy chcą, aby w 2015 roku ich pierwsze dwa albumy z lat 1983 i 1984 ukazały się w wersji deluxe. Nie uda się to bez pamiątek z pierwszej połowy lat 80.

Byliście w stanie przemycić kamerę na koncert na długo przed tym, zanim zmieściła się w waszej kieszeni? A może aparat Instamatic, by zrobić kilka zdjęć? Walkmana z mikrofonem? Szukamy czegokolwiek i wszystkiego… audio, video, zdjęć, ulotek, biletów, setlist, które podnieśliście z podłogi, i generalnie wszystkich pamiątek, które możecie mieć.

W Polsce Metallica zagrała po raz pierwszy dopiero w lutym 1987 roku, 3 lata po premierze „Ride the Lightning” i 4 po „Kill 'Em All”, ale – a nuż, widelec – i u nas ktoś coś ma…?

Chcemy wszystko (no, wszystko, co jest wasze)! Nic nie jest za małe ani zbyt trywialne... Podzielcie się swoimi archiwami z innym fanami i odbądźcie z nami zabawną podróż w głąb czasu.

Jeśli coś takiego posiadacie, opowiedzcie swoją historię na submissions@metclub.com. Nawet jeśli byłoby to takiej jakości jak poniższe „Seek & Destroy” z 1983 roku…

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.