05.06.2020 14:24

Metallica na liście Najlepiej Zarabiających Celebrytów Forbesa. Ile zarobiła w 2020?

Sprawdźcie, jacy jeszcze rockowi artyści trafili na listę Forbesa.

Metallica
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Magazyn Forbes kolejny raz stworzył listę Najlepiej Zarabiających Celebrytów, tym razem podsumowano dochody za 2020 roku. W rankingu pojawili się m.in. aktorzy, muzycy, celebryci oraz sportowcy. 

Metallica na liście Najlepiej Zarabiających Celebrytów Forbesa. Ile zarobiła w 2020?

Na liście Forbesa oczywiście nie zabrakło rockowych artystów – na 78. pozycji uplasowała się Metallica z zarobkiem 40,5 milionów dolarów. W rankingu pojawił się również zespół Bon Jovi, który wskoczył na 87. miejsce z wynikiem 38 milionów dolarów. Natomiast grupa Kiss zajęła 95. pozycję z kwotą 36,5 milionów dolarów. Najwyżej z rockowych artystów uplasował się The Rolling Stones, który wskoczył na 32. miejsce z wynikiem 59 milionów dolarów. 

Koncert
Koncert
Przeczytaj także Wiemy, kto jest najlepiej zarabiającym muzykiem mijającej dekady

Jak natomiast prezentuje się pierwsza 10.? Na szczycie znalazła się celebrytka Kylie Jenner z kwotą 590 mln dolarów. 2 miejsce zajął Kanye West, który zarobił 170 milionów, zaś na 3. pozycji uplasował się sportowiec Roger Federer. Kolejno w rankingu pojawili się Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Tyler Perry, Neymar, Howard Stern, Lebron James. Pierwszą 10. zamyka aktor Dwayne Johnson. 

Zobacz także: Ogłoszono najlepiej zarabiających artystów na trasach koncertowych. W czołówce Metallica i Kiss 

Tagi: Rock News Metallica Kiss Bon Jovi