06.02.2019 13:09

Metallica nagrała akustyczną wersję "Enter Sandman" [WIDEO]

Zespół opublikował nagranie, na którym wykonał swój hit "Enter Sandman" w nietypowej wersji. Tak brzmi w akustycznej odsłonie.

James Hetfield
foto:kadr z wideo/MetallicaTV

3 listopada 2018 roku Metallica zagrała wyjątkowy koncert. Zespół świętował wówczas rok istnienia swojej fundacji All Within My Hands i z tej okazji zaprezentował publiczności swój repertuar w wersjach akustycznych. Niedawno grupa zaprezentowała nagranie z koncertu, na którym nieobecni fani mogli zobaczyć zupełnie inną odsłonę utworu "The Four Horsemen". Tym razem w sieci pojawiło się kolejne wideo.

James Hetfield
James Hetfield
Przeczytaj także Zmiksował Metallikę z utworem Jamesa Blunta. Przez przypadek stworzył nowy kawałek Nickelback

Metallica w akustycznej wersji Enter Sandman

Metallica udostępniła klip, na którym gra akustyczną wersję utworu "Enter Sandman". Jest to fragment całego koncertu w tym klimacie, który odbył się w San Francisco. Miał na celu zebranie funduszy dla Fundacji Metalliki All Within My Hands, która pomaga osobom najbardziej potrzebującym.

Akustyczna wersja utworu brzmi zupełnie inaczej niż ta, którą znamy do tej pory. Numer znalazł się na najnowszym albumie koncertowym grupy "Helping Hands ... Live & Acoustic At The Masonic".

Metallica zagra w Polsce w 2019 roku

Grupa Metallica pojawi się w Polsce już 21 sierpnia 2019 roku. Zespół zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach trasy koncertowej WorldWired Tour. Na imprezie fani usłyszą również formację Ghost oraz Bokassa.

Sprawdź: >>Dave Grohl zaśpiewał na koncercie utwór "Enter Sandman" Metalliki<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Metallica