Metallica o odwyku Jamesa Hetfielda: Nie spodziewaliśmy się tego

20.08.2020 16:37
Metallica|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Odwyk Jamesa Hetfielda był dla wielu osób zaskoczeniem - również dla muzyków Metalliki.

W najnowszym wydaniu Metal Hammer pojawił się wywiad z muzykami Metalliki, którzy poruszyli temat powrotu Jamesa Hetfielda na odwyk. Ta informacja zszokowała wszystkich fanów kapeli - zespół postanowił odwołać tournée po Australii i Nowej Zelandii ze względu na problemy frontmana. 

Metallica o odwyku Jamesa Hetfielda: Nie spodziewaliśmy się tego

Członkowie zespołu mocno wspierają Hetfielda w walce z nałogiem. Rob Trujillo w wywiadzie wyznał, że nikt nie mógł przypuszczać, że tak się sprawy potoczą: 

Nie spodziewaliśmy się tego. Wydawało się, że z Jamesem jest wszystko ok, ale potem cofasz się, próbujesz analizować sytuację i znaleźć objawy. Życie w trasie jest bardzo wymagające i wyobrażam sobie Jamesa, który stoi przed tłumem ludzi i musi być cały czas w gotowości, gdy tymczasem twoja rodzina nie jest przy tobie. Wiele rzeczy dzieje się dookoła i to się wszystko nawarstwia. 

Przeczytaj także

James Hetfield trafił na odwyk we wrześniu 2019, jak się okazało od wielu lat borykał się z problemem powracającego uzależnienia. Jeszcze w 2001 roku muzyk musiał wybrać się na odwyk. 

Nowa płyta Metalliki "S&M2" dostępna w polskich sklepach

28 sierpnia 2020 Metallica wyda zapis koncertu "S&M2", który odbył się we wrześniu 2019 i było to pierwsze spotkanie zespołu z Symphony od 1999 roku.  

Wydawnictwo będzie dostępne w formatach 4LP, 2CD, DVD i Blu-ray oraz limitowanym boksie kolorowych 4LP + 2CD + Blu-ray z nutami, kostkami do gitary oraz plakatem. Kilka wersji płyty do kupienia w przedsprzedaży oferuje Empik, EMP-Shop czy Libistro.pl.  

Zobacz także: Najnowsza płyta Metalliki dostępna w polskich sklepach. Gdzie można zamówić "S&M2" Metalliki? 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.