Metallica o odwyku Jamesa Hetfielda: Nie spodziewaliśmy się tego

20.08.2020 16:37
Metallica o odwyku Jamesa Hetfielda: Nie spodziewaliśmy się tego Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Odwyk Jamesa Hetfielda był dla wielu osób zaskoczeniem - również dla muzyków Metalliki.

W najnowszym wydaniu Metal Hammer pojawił się wywiad z muzykami Metalliki, którzy poruszyli temat powrotu Jamesa Hetfielda na odwyk. Ta informacja zszokowała wszystkich fanów kapeli - zespół postanowił odwołać tournée po Australii i Nowej Zelandii ze względu na problemy frontmana. 

Metallica o odwyku Jamesa Hetfielda: Nie spodziewaliśmy się tego

Członkowie zespołu mocno wspierają Hetfielda w walce z nałogiem. Rob Trujillo w wywiadzie wyznał, że nikt nie mógł przypuszczać, że tak się sprawy potoczą: 

Nie spodziewaliśmy się tego. Wydawało się, że z Jamesem jest wszystko ok, ale potem cofasz się, próbujesz analizować sytuację i znaleźć objawy. Życie w trasie jest bardzo wymagające i wyobrażam sobie Jamesa, który stoi przed tłumem ludzi i musi być cały czas w gotowości, gdy tymczasem twoja rodzina nie jest przy tobie. Wiele rzeczy dzieje się dookoła i to się wszystko nawarstwia. 

Przeczytaj także

James Hetfield trafił na odwyk we wrześniu 2019, jak się okazało od wielu lat borykał się z problemem powracającego uzależnienia. Jeszcze w 2001 roku muzyk musiał wybrać się na odwyk. 

Nowa płyta Metalliki "S&M2" dostępna w polskich sklepach

28 sierpnia 2020 Metallica wyda zapis koncertu "S&M2", który odbył się we wrześniu 2019 i było to pierwsze spotkanie zespołu z Symphony od 1999 roku.  

Wydawnictwo będzie dostępne w formatach 4LP, 2CD, DVD i Blu-ray oraz limitowanym boksie kolorowych 4LP + 2CD + Blu-ray z nutami, kostkami do gitary oraz plakatem. Kilka wersji płyty do kupienia w przedsprzedaży oferuje Empik, EMP-Shop czy Libistro.pl.  

Zobacz także: Najnowsza płyta Metalliki dostępna w polskich sklepach. Gdzie można zamówić "S&M2" Metalliki? 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.