Metallica odezwała się do kobiety, która urodziła dziecko na ich koncercie. Urocze wideo

12.05.2022 10:49
Metallica odezwała się do kobiety, która urodziła dziecko na ich koncercie. Urocze wideo Fot. Larry Marano/Shutterstock/Rex Features/East News

Kobieta urodziła dziecko na koncercie Metalliki - taka sytuacja wydarzyła się jakiś czas temu w Brazylii. Teraz zespół zadzwonił do kobiety z gratulacjami.

Metallica odezwała się do kobiety, która rodziła na ich koncercie

Młoda mama, będąc w 39. tygodniu ciąży, postanowiła pójść na koncert Metalliki. W trakcie imprezy poczuła oznaki rodzenia i podczas "Enter Sandmana" na świecie pojawił się jej synek Luan Figueiro. Kobieta zażartowała, że zawsze coś się jej przytrafia podczas takich imprez, ale to definitywnie jest największym "cosiem" w jej życiu.

Polecamy

Jak podaje Metal Hammer, Joice Figueiro na swoim Instagram Stories podzieliła się, że oboje są w dobrej kondycji, aczkolwiek sama "nadal nie może do siebie dojść po tych wydarzeniach".

Kilka dni później, w Figueiro podzieliła się kolejnym bardzo miłym wideo na swoim Instagramie - w tym widzimy bowiem, jak jej mąż Jaime Figueiro trzyma telefon i oboje rozmawiają z Jamesem Hetfieldem z Metalliki: 

Hej, tutaj James z Metalliki. Gratulacje, ludziska! 

Polecamy

Kobieta potwierdziła, że rozmowa trwała kilka dobrych minut, a całość została nagrana i zostanie wspaniałą rodzinną pamiątką. Tatuatorka z Brazylii wyjaśniła również w rozmowie z Washington Post, że początkowo dla żartów chciała nazwać dzieciaka James Ulrich Figueiro, ale stwierdziła, że to za głupi pomysł. Być może złoży zespołowi hołd w inny sposób - dając mu drugie imię nawiązujące do grupy. 

Stwierdziła jednak definitywnie, że nie będzie ono brzmiało "Sandman" - twierdzi bowiem, że inne dzieciaki by się nad nim znęcały z powodu tego imienia. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.